Naruchałem se eSeRkę

czacha wyczyszczona wyszpachlowane ryski , zmatowniona i teraz tylko odłuścić i polakierować , ale czekaj na cieplejsze dni :slight_smile:

u nas dzisiaj 28*C :wink:

skończył się ten krótki przedwiosenny okres kiedy w UK jest cieplej niz w PL :slight_smile:

wkurwiwszy się dziś , połozyłem podkład, zacząłem kłaść niebieski i się skończył no to zapierrddalam do slepu , otwarte mają do 16.45 ja byłem o 16.40 a i tak pocałowałem klamke , chuj czache polakieruje jutro i pewnie jutro złoże sr :slight_smile:

tak se własnie obczaiłem google , i ten niebieski jest taki chuujowato sraczkowaty , myślałem ze coś źle połozyłem

obczacie sobie jak wygląda w oryginale kłądziony kompresorem w fabryce

czacha polakierowana i wygląda mega ale nie mam czasu na fotki bo wypierdzielam do robty

to ogarnij foto jak wrócisz;)

wracam po 22 wiec bd ciemno ale zobaczymy :slight_smile:

przestanie padać do zrobie normalne zdjecia na zewnątrz
a tak poza tym sr znów nie odpala … wydaje mi się ze to kwestia chujowego paliwa bo isrka jest , swieca mokra ale jak dałem trochę paliwa od boostera to ciężko ale zapalił na chwile …

chujnia widać na tym zdjęciu, czekam na jakieś normalne:)

Więc tak zostało mi tylko kupić pare śrubek bo brakuje tu i tam i trzyma się tylko pod zdjęcie i jestem lekko wkurwiony bo czacha jest MINIMALNIE jaśniejsza nieżeli to co poprzednio lakierowałem, ziomek w lakierni musiał popierdolic proporcje jak kupowałem ostnią puche lakieru, oraz nie wiem czemu ten niebieski na fotach wychodzi taki mocno matowy a rzeczywistości nie jest aż tak źle










mówcie co chcecie ale uważam że odjebałem kawał dobrej roboty i jestem zadowolony z efektu

Dobre to masz po anglii latać :stuck_out_tongue:

to idzie na opierdol , ja tego nawet nie bd ubezpieczał bo mi się nie opłaca , tak jak juz mówiłem tu nie jest tak ja w polsce ze cały czas MUSZE płacić , delkaruje tylko że nie bd nim jeździł pod drogach publicznych i juz nie muszę płacic

No odjebałeś kawał roboty ale dalej mi się nie podoba zestawienie tych kolorów.
Podoba mi się jaki wkład tu miałeś i wielkie gratki !!
powodzenia w sprzedaży:)

kupiłem go za 170 funtów

wydałem na niego 75 funtów

a liczę ze pójdzie za ok 350

mam jeszcze od niego sporo gratów jedne mniej watrę drugie więcej , jak opchnę wszystkie to z 50 funtów jeszcze myślę wpadnie :slight_smile:

te zdjecia idą na aukcje tylko muszę jescze paliwo wymieniłeś bo na tym nie chcetnie pali :slight_smile:

mam nadzieje że to to bo iskra jest, swieca mokra, a jak wstrzyknąłem paliwo pod swiece od boostera to ruszył ( ssanie chodzi) na kilka sekund









ogarnij tą felgę z tyłu na bialo może jeszcze

bo z lewej strony strasznie to wygląda

tak to ładna jest

powiem Ci ze byłoby lepiej jakby cała niebieska była…
Przydały by się jakieś skromne naklejeczki:)

spierdalaj z tymi naklejakmi mówiłem już że nie bd żadnych wieśniackich naklejek mocy

jak kupi go jakis dzieciak to i tak pewnie nawpiiierddala tam pełno naklejek polini …

chyba se nie zarobie na tej SR ;/

dziś się dowiedziałem że jest niby warta 200 funtów