Naklejki by Carmen

Ze względu na słabą komunikację i unikanie przez was Panowie próśb o kontakt na gadu, zakładam ten temat.
W odp piszecie co na stickerze ma się znaleźć, jakiej mniej więcej ma być wielkości.

To co robię, jest (na razie :slight_smile: ) zupełnie bezpłatne, i polega często na moich dobrych chęciach.
Robię to co lubię, wkładam w to całe serducho i oddaję wam gotowy projekt naklejki w formacie .jpg.

Moje prace możecie obejrzeć na moim fbl ( adres w podpisię ).
Pzdr! ; **

Hmm ja bym chciał naklejke :smiley: tako mało :smiley: :slight_smile: i żeby coś pasowało do s9 mojej xD to chyba byłoby wszystko :stuck_out_tongue:

Ja bym porosił naklejke 8 cm - 10 cm szerekości 5-6 cm wysokości Napis w kolorze złotym jeśli można poprosic a tekst bym chciał taki “Custom by Dąbek” w jakiejś ładnej czcionce może byc napis z na ukos jak chcez byle ładnie było :stuck_out_tongue: no i jakieś dodatki (dodatki najlepiej czarno złote pod kolor squta) … Bardzo dziękuję. xD

ja bym chciał naklejke 15cm na 15 z motywem czaszki pod spodem napis JACHU czarną czcionką

No no… masz talent xD Jak już tak masz czasu to ja też bym prosił jakąś =P hmm niech pomyślę … napis Aprilia lub 48 kolory hmm czerwono-biało lub coś takiego a 48 to jak już to złotą =P a wymiary nie duże … dł. 10cm szer.3 cm
Z góry dzięki =* Carmen :roll:

hmm, co z moją naklejką?

Kowal, miałam format dysku. Muszę poczekać na kompa :smiley:

lól

Carmen napisał:

Kowal, miałam format dysku. Muszę poczekać na kompa :D


to tak jest jak się chodzi za dużo po stronach xxx czy jak kto woli +18 :P

No to se poczekamy :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Nie no, Jutro dostanę kompa spowrotem. I to nie ja łażę po stronach +18, tylko mój brat gra w bóg wie co ^^.

Poza tym szkice robię odręcznie, i część już mam :wink:

Carmen napisał:

I to nie ja łażę po stronach +18

I kto ci uwierzy xd ;PP

Ja i tak nie wierze jak coś xD i ja też chce naklejkę wiesz jak dla mnie to specjalnie taką ładną no nie? =>

Ale dla mnie proszę lepsiejszą od Adveriona :mrgreen: :lol:

Zależy co z tego bd mieć? :smiley:

jak na razie to projekty a czy naklejki>? jak się pójdzie do drukarni to druk nom w rozsądniej cenie?

Powiem tak:

Byłem dziś w drukarni zapytać się za ile mi to drukną (pokazałem im moją)- moja ma jakoś 20x25cm
Powiedzieli że zrobili by to na folli przylepnej za około 10-15zł bo oni robią to na metrze kwadratowym i musiałym czekać aż ktoś złoży inne zamówienie żeby się do tego metra “podłączyć” … wiecie o co chodzi :stuck_out_tongue:
Jakbym wykorzystał cały ten metr to biorą jakoś 50zł :slight_smile:
Tyle ode mnie :slight_smile: Jutro przynoszę do nich projekt na pendrive (muszę pomniejszyć trochę bo mi się nie zmieści 20cm tam gdzie chce wrzucić :P) i za jakiś tydzień będę miał do odbioru powiedziała babka :slight_smile:

to nawet niezłe bym im dał 2 naklejki Carmen, o ile zrobi :stuck_out_tongue: i do tego naklejki polini itp ciekawo jakby wyszło

Polini se możesz za pare złociszy z mielocha wziąć :stuck_out_tongue: Przy najbliższym zakupie, żeby osobno nie płacić za przesyłke ofc :stuck_out_tongue:

wiem wiem mam cały arkusz mallossi i z wysłań o darmowe naklejki meili mam 4xmobil,4xesso,1xdunlop,5xferiencentrumheidenau :stuck_out_tongue: [jeszcze coś przyjdzie xD] ale można było to im tam wcisnąć przecież dużo nie zajmuje a przydała by mi się właśnie jakaś mała zgrabna
a i żeby nie było nie chcę ze skutera robić choinki :stuck_out_tongue: