nacięcie sprzegła

czy nacięcie albo zrobienie dziurek poprawiło coś w waszych skuterach? nie rozleci się sprzegło po takim zabiegu?

Z tego co wiem był taki temat o tym tzn o nacinaniu sprzegła

jak to sprzęgła… chyba dzwonu :roll:

raczej warto kupić sportowe bo jak rozwiercisz to mogą ci się łożyska rozdupcyć bo bedze nie wyważone :wink:

p.s. masz jakis tjuning :lol: ??

nie polecam tego robić … całkowicie nieopłacalne a różnice znikome …

krzysiek508 jemu chodzi o nacicie okładzin sprzegła, a nie zadnego dzwonu

podobno trochę daje, ale chyba nie warto.

sebek napisał:

krzysiek508 jemu chodzi o nacicie okładzin sprzegła, a nie zadnego dzwonu




ale ja nie rozumiem fizycznej zasady działania tego przecież szybciej się sprzęgło zużyje bo mniejsza powierzchnia tarcia :lol: ale juz nie oto chodzi...

Szympa napisał:

podobno trochę daje, ale chyba nie warto.



niby czego... więcej koni czy coś? :roll:

yamahaneos2001, jak juz to kup se sport sprzęgło... najtańsze tam masz za 150 zeta... masz tu link (zeby nie było kolejnego pytania :lol: ) a więc drogo?? i nie nacinaj nic na sprzęgle bo je rozwalisz i będzie nie wyważone :!: i cos jeszcze zepsujesz niz samo sprzęgło lol :roll:

p.s. a z resztą to rób jak chcesz :-|

ee spoko luz nie spinajcie chłopaki , tak zapytałem dla pewności ;]

lol to trza było mówić ze się tylko pytasz… bo myślałem ze chcesz nacinać :roll:

Krzysiek poprostu sprzęgło przez to lepiej ma łapać za dzwon.

co też się odbija na żywotności sprzęgła i w rezultacie zabieg ten jest nieopłacalny… bo jak będziesz wiercił czy coś to możesz przez nie ostrożność zniszczyć okładziny a jak ci się uda już to tak jak pisałem że zmiana praktycznie nie odczuwalna :stuck_out_tongue:

Adverion, ale my tu mówimy o zrobieniu dziurki w okładzinie czy takiego nacięcia (paska)

bo i to i to nie ma sensu :smiley:

lepiej kopić jakieś nowe sportowe sprzęgło :stuck_out_tongue:

krzysiek508 napisał:

Adverion, ale my tu mówimy o zrobieniu dziurki w okładzinie czy takiego nacięcia (paska)


No ale ja przecież wiem.. :roll: i takim czymś też można uszkodzić okładziny :roll:

Adverion napisał:

No ale ja przecież wiem.. :roll: i takim czymś też można uszkodzić okładziny :roll:



nie... źle zrozumiałeś mnie :D

ja się pytałem :D czy on chce zrobić dziurkę czy naciąć taki pasek ??

ale to i tak lepiej niech nic nie robi :573:

dobra koniec sajgonu temat do zamknięcia xD