NA GORĄCO: Krótki test spodni motocylowych TTH Arapaho

Będąc szczęśliwym posiadaczem tych spodni pozwoliłem sobie na napisanie i zamiećszczenie tego tematu na forum Jednoślad.pl

Spodnie te wyglądają, jak normalne spodnie, ale nie są to normalne spodnie. To są nienormalne spodnie! :stuck_out_tongue:

A teraz na serio:

Są to spodnie motocyklowe przeznaczone do codziennego użytkowania, dające jakiś poziom bezpieczeństwa(póki nie przyłożysz, to się nie dowiesz :P).

Spodnie posiadają wstawki z materiału zwanego Kevlar w newralgicznych miejscach, czyli na tyłku i kolanach. Z racji doświadczenia w szlifowaniu doszedełem do wniosku, że takie rozwiązanie będzie najlepsze, ponieważ podczas wypadku praktycznie tylko te części poniżej pasa są narażone na kontakt z podłożem(stopy też, ale tam chronią skórzane buty). Kevlar jest zaszyty w specjlanej poszewce, aby nie drażnił skóry.
Poza wstawkami kewlarowymi za ochronę odpowiadają wymienne ochraniacze piankowe na stawach kolanowych i biodrach. Ochraniacze kolanowe są na tyle długie, że w połączeniu z wysokimi butami piszczele są w pełni chronione. Biodra są bardzo dobrze chronione poprzez dużą powierzchnię ochraniaczy i oczywiście kewlar. Ani kolanowe, ani biodrowe nie utrudniają jazdy, dopasowują się i są na swoim miejscu.
Spodnie nie posiadają podpinki… ale nie problem założyć sobie w chłodniejsze dni bieliznę termoaktywną, która umożliwia jazdę z chłodne dni.
Spodnie nie gwarantują żadnej ochrony przed deszczem… ale komu chce się jeździć w deszczł :stuck_out_tongue:
Do okoła spodni w pasię jest zostawiona wolna przestrzeń, aby mó przyszyć tam suwak, by spiąć spodnie z kurtką.
Gdy załozymy kurtkę, nie mamy problemu z sięgnięciem do kieszeni, ponieważ zostały one umiejscowione nieco niżej.
Kieszenie, jest ich siędem:
- 4. z przodu
- 2 z tyłu
- jedna transportowa po lewej stronie.
Kolorystyka:
Niektórych denerwuje, mi się podoba :slight_smile: Wściekła, idelana do jazdy i głupawki w miejskim gąszczu :smiley:
Dla kogo mogą nadawać się owe spodnie?
Dla ludzi nie lubiących nudnej, jednolitej kolorystyki, lubiących dzikie skakanie po miejskich ulicach, jak i dla ludzi lubiących zabawę w terenie.
Na koniec trochę zdjęć prezentujących owe spodnie.






Wybór należy do was.

Jaka cena ?
Mi się właśnie bardzo podobają te spodnie :wink:

EDIT:

http://www.bikepics.com/members/stefii/07rs125/
O tu macie, koleś ma bardzo podobne spodnie …

Ile kosztówały?

Cena śmiećszna… 159zł + przesyłka :smiley:

Identyczne widziałem w sklepie motocyklowym w Wawie za 440zł… :shock:

Więc jak łatwo policzyć mam ok 260zł w kieszeni :slight_smile:

Dywersant jakie masz zgrabne nóżki :smiley: xD Test dobry!