My LONGIJA LJ50QT-K

wrona napisał:

kondzio94 napisał:

toimi kiedyś pod lidlem i kręcą się laseczki, to muzyczka gra,



ale wieeeeeśśś



No co ty, pod Lidlem? Pod Biedronką tak, ale nie pod Lidlem! :P

Dywersant napisał:

co ty, pod Lidlem? Pod Biedronką tak, ale nie pod Lidlem! :P

true :D

To się odezwe jeszcze :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mianowicie, Skuterek zapyla i śmiga, zamyka licznik to pewne spr samochodem. Tylko tak v-max ma bardzo dobry, ale zbiory już nie tak dobre, a jeszcze jak przejedzie się w upalny dzień pare km to już wgl. I zakupiłem sprężynki sprzęgła żółte, tylko że kumpel mi powiedział, że mogę od tego spalić sprzęgło. Możliwe to jest ?

neon napisał:

Możliwe to jest ?



jakis pseudo inteligętny znawca ... odpowedź brzmi NIE

owszem sprzęgo na pewno minimalnie szybciej się zużywa , ale obstawiam że zanim będzie trzeba wymienić sprzegło to twoj skuter bd miał jescze 2 innych włascicieli, albo jescze więcej

Dokładnie. Spokojnie możesz założyć żółte sprężynki, nic się nie stanie, jedynie co to może się polepszyć start ale to nie pewne:)
Pozdro

Założone. Start poprawił się sporo.
A teraz do Was jeszcze jedno pytanie, ten tłumik co kupiłem “sportowy” to on jest cichy no i podejżewam że on nie jest pusty tylko ma w śroku katalizator czy po jego wycięciu będzie głośniejszy i czy o dużo? No i czy da mu to coś na moc, doda czy ujmieć mu powera ?

[ Dodano: 30-03-2012, 15:55 ]
Założone. Start poprawił się sporo.
A teraz do Was jeszcze jedno pytanie, ten tłumik co kupiłem “sportowy” to on jest cichy no i podejżewam że on nie jest pusty tylko ma w śroku katalizator czy po jego wycięciu będzie głośniejszy i czy o dużo? No i czy da mu to coś na moc, doda czy ujmieć mu powera ?

[ Dodano: 31-03-2012, 20:44 ]
!!!SKUTER NA SPRZEDAŻ!!!

http://tablica.pl/oferta/longjia-exactly-nie-speedfight-aerox-aprilia-sr-IDV69p.html#b09e1234

[ Dodano: 28-05-2012, 17:34 ]
I kolejne pytanko w waszą stronę!
Mianowicie: chcę założyć sobie filtr stożkowy, ale nie wiem czy będzie trzeba regulować i.t.d, ponieważ nie chcę mi się z tym kombinować.
Jak myślicie bede musiał coś regulować, będzie miał lepsze zbiory gorsze ?

nie wkładaj filtra, będziesz musiał regulować.