Muzyka

kondzio94 napisał:

nie nawidze.. jak można metalu sluchac? jakis debil drze ryja jak idiota



to już brzmi dresiarsko po maxie :D
a poza tym większość ludzi myli metal z deadth metalem bo death metal to jest BLEEEEEEEEEE

a zespoły tupu metalica , Disturbed czy clawfinger to normalne zespoły, jest normalny tekst , przedewszytkim normalny rytm i to ma sens , bo kiedyś moja mama (wstyd ale na szczęście już techno nie słucha , przerzuciła się na ballady rockowe ) włączyła płytę techno i każda piosenkę przełączyłem to każda zaczynała się TAK SAMO ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy ubcy


Jedni słuchaja Metalu drudzy hip hopu a trzeci disco -polo , ok na temat gustu się nie dyskutuje , ale techno to nie muzyka tylko tępa muzgojeba

Kondzio ja ci nie chce ubliżyć tylko wyrażam swoją opinie



EDIT;


aha i w dzisiejszych czasach jak ktoś nabija się z muzyki to przeważnie z techno , nikt nie krytykuje metalu ,

, znaczy krytykują tylko ci co owej muzgojeby słuchają

Rudy- mistrz ciętej riposty xD

Kowal- spamer XD

osobiście mam kilka kawałków które lobię rockowych i też próbowałem słuchać metalica i innych tego typu zespołów ale nie trawie ich. Teraz słucham głównie R’n’B i dance no elektro tez lubię i to chyba wszystko może jeszcze trochę popu…

kondzio94 napisał:

jak można metalu sluchac? jakis debil drze ryja jak idiota .. ._. masakra ;/ ..


no to już wiem że typowy dres z Ciebie.. ;/
techno lepsze nie?

kondzio94 napisał:

najbardziej te wooferowe ;>


jak można lubić muzyke za to że głównie w niej bas dudniż
żeby stworzyć 3 minutowy kawałek metalu, rocka, czy nawet death metalu to potrzeba 100x więcej czasu na to i duuużo więcej umiejętności aniżeli zrobić techniawe 6minutową co w kółko jest to samo ;/
Jak krytykujesz metal bo tam przez 4 minuty się drą to spróbuj tak samo przez chociaż 2 minuty to zobaczysz że to jednak beztalencia jakieś nie są ;p
prędzej te pały za konsolami na dyskotekach..

mi się kiedyś też podobało w muzyce głównie to że dudni ale teraz to nie, nie to się w muzyce liczy xd

zacytuje taka gówniarę :

wrona , wiesz że mój brat robi zajebiste techno w 30 minutą! Nawet nie ! robi w 15 min

Ja w tym momencie wpadłem w bekę , a ona się krzywo popatrzała i stwierdziła że mam downa

hahahaah

w 30min to ciężko dobre słowa do samej piosenki wymyślić (nie mówię o takich słowach jak 50cent ma w piosence tylko jakieś sensowne) xD

jeśli chodzi o rocka to słowa potem muzyka, muszą się ze sobą zgrać żeby to ładnie brzmiało i dopiero nagrać płytę. (a jak koncert idzie to już w ogóle próby muszą być bo o ile nagrywając płytę można coś poprawić o tyle na koncercie już nie…

a techno każdy debil zrobi tylko program trzeba ściągnąć…

http://www.youtube.com/wa...feature=related
albo to
http://www.youtube.com/watch?v=Q1HEueR3cNo
lub:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
i:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

jak to się może nie podobać?..

myślę tak jak Mafioz i wrona :slight_smile: rock to nie byle gówno tylko rodzaj muzyki, w którym przynajmniej występują słowa a nie tylko bum bum bum bum je.b je.b…
mogę się założyć, że nawet jak byś się zesrał to nie wycisnąłbyś z siebie takiego głosu jak w np. tej piosence:Rise Against - Give It All
no i oczywiście z takim nastawieniem byś nie ułożył jakiś sensownych słów :expressionless:

pozdro

Rock to fajna muza tylko musisz znaleźć fajne nutki bo niektóre to denne a techno bez słów to tylko nieliczne są fajne… większość to lipa :-?

Mafioz napisał:

no to już wiem że typowy dres z Ciebie.. ;/

to ja ci powiem tak !, dresem jestes ty. albo cwaniakujesz i zgrywasz cwaniaka zeby popisac się innym ... A i jeszcze raz powiesz do mnie dresie, to ja Ci cos powiem. A i nie cwaniakuj. Lubie h-h i tyle. tez lubie bass, a ze ty patrzysz na innych co sluchaja to nie moja sprawa. ja mam swoj styl, i swoja muzyke.

EDIT:

Mafioz napisał:

jak to można lubić muzyke za to że głównie w niej bas dudniż



chuopcze, wiesz co to sa remixy wgl? jest poprostu dodane więcej basu.. masakra.. nie głownie bas dudni.. ;/// bas to ci dudni chyba..


Dzieci spokojnie... !
Wino

Od razu informuję, że nie czytałem poprzednich stron, ale dodam coś od siebie :wink:

Primo: Weźcie dzielcie muzykę na poszczególne gatunki, a nie jakieś ramy z kosmosu.

Secondo: Rock ogólnie fajny jest, ale też nie wszystko :wink: Nie wiem czy ktoś wspominał
o Sweet Noise, ale mówię, ze warto posłuchać :wink:

Terzo: Słucham także Ambientu, Electro i Vocal Trance i denerwują mnie teksty typu:

ja kiedyś słuchałem techno i innych teisetow energy 2000mixów itd,


techno elektro itd won z daleka, słuchać tego nie mogę tylko łup i łup xd


ponieważ wrzucanie mnóstwa różnych podgatunków do jednego wora, to oznaka prostactwa i nieuszanowania zdania innych. Jak można wrzucać Tiesto z jakimś śmieciem do jednego woraż!.. Są twórcy muzyki electro, którzy robią utwory na podstawie muzyki klasycznej i wychodzi im to bajecznie, a dalej jest to w grupie elektro.
Quarto:Ten rusek jest świetny :wink: Prodigy i Digitalism są świetne :wink: Posłuchajcie jeszcze “Drugiej strony lustra”(reggae), też dobrzy są :wink: Kto lubi spokojną muzykę z czasu, to polecam “cafe del maar” wszystkie albumy :wink:

Według mnie techno to mega wioska, bo kojarzy mi się z takimi kolesiami z mojej szkoły którzy słuchają z komórek techno umc umc łup łup i myślą że są fajni :stuck_out_tongue:

Ale tak jak ktoś wyżej pisał, nie należy wrzucać wszystkiego do jednego wora bo są też fajne techno kawałki :slight_smile:

Dla mnie dobra muzyka to taka, która się nie nudzi mimo słuchania jej 398324652356 razy :wink: A w utworach rockowych/metalowych, czyli takich, które słucham, najbardziej jarają mnie zajebiste elektryczno gitarowe riffy po których łażą ciary po plecach :smiley: Np. taki jak jest pod koniec November Rain Gunsów end Rołzesów, czy w Judas Kiss Metalliki :stuck_out_tongue:

A jeśli mogę spytać to czemu uważacie wszystkich którzy słuchają techno za drechów? Jednym się podobają remixy innym rock czy coś tam… W nie każdym techno jest przez całe 7 minut łup łup… osobiście też takiego czegoś nie trawię… Ale powiem szczerze że rocka nie na widzę słuchać… Lubię dance, electro, R&B, trance… No i remixy też są fajne niektóre… :wink:

mateuszpasiu napisał:

Lubię dance, electro, R&B, trance... No i remixy też są fajne niektóre... ;)

o ! i to jest ziom :D git muzaa ;D posluchaj RMB-Spring : )


mateuszpasiu napisał:

A jeśli mogę spytać to czemu uważacie wszystkich którzy słuchają techno za drechów?

no własnie , mam na metalowcow wołac zelazo? albo gwozdzł

kondzio94 napisał:

mam na metalowcow wołac zelazo? albo gwozdzł



Nie o to chodzi ;) bo kurdee mnie takie coś np denerwuję że ktoś słucha rocka i gnoi innego za to że słucha se techno... ;/ jeśli ktoś myśli że techno polega tylko na jednej melodii przez cały czas trwania nuty no to jest w błędzie... i chyba słyszał jedną piosenkę techno...

Powiem tak… Każdy ma inny gust i o tym nie powinno się dyskutować bo jednemu podoba się to jednemu to… jak by wszystkim miało się podobać jedno i to samo to dopiero była by lipa :-?

Adverion napisał:

Powiem tak.. Każdy ma inny gust i o tym nie powinno się dyskutować bo jednemu podoba się to jednemu to... jak by wszystkim miało się podobać jedno i to samo to dopiero była by lipa :-?



zgadzam się ;)

Powiem tak.. Każdy ma inny gust i o tym nie powinno się dyskutować



też tak uważam ale.. nie lubie hip hopu rapu discopolo i wielu rodzai muzyki , ale techno to dla mnie nie muzyka , to jest jebanka , dla mnie techno kojarzy się z tępotą umysłowo

Kondzio nie zrozum mnie źle nie uważam cie za tępaka , po prostu takie ma skojarzenie i tylko wyłączne skojarzenie o ,,muzyce" techno

a już mówię dlaczego , tak mi się kojarzy bo techno może stworzyć każdy kto ma słuch , a muzykę z sensem (albo czasem nawet i bez tak do zabawy) to tworzy ktoś kto ma wene ktoś kto to czuje bo jak by tekst był beznadziejny to nikt by tego nie słuchał , nawet muza pokroju 50centa jest tworzona z pomyślunkiem , huj że ze strony marketingowej , i ten tekst jest bezsensu , ale ten tekst tam jest i ktoś musiał spędzic trochę czasu żeby go wymyślić ..

wrona napisał:

tak mi się kojarzy bo techno może stworzyć każdy kto ma słuch



to jest tak zwane amatorskie techno ;) do dobrego, z sensem się trzeba przyłożyć...

ja zacząłem dla jajów mówić na kondzia drechol i się zaczęło ; d

RudY napisał:

ja zacząłem dla jajów mówić na kondzia drechol i się zaczęło ; d

dokładnie. I masz przestać ! bo ci dam bana w rl xD