Muzyka

http://w200.wrzuta.pl/audio/6Da7RYgsTMB/move_bitch

Rudy special for you :stuck_out_tongue:

ej ale nie chce warna :lol:

:idea: RudY, kobieta to śpieważ

Te słowa co podałem to akurat taki chórek jakby :stuck_out_tongue: Reszte piosenki nie wiem bo słyszałem tylko ten kawałek i sobie o niej przypomniałem :slight_smile:

RudY napisał:

Te słowa co podałem to akurat taki chórek jakby :p Reszte piosenki nie wiem bo słyszałem tylko ten kawałek i sobie o niej przypomniałem :)


Haha :mrgreen: Powodzenia w poszukiwaniach w takim razie :lol:

A co do muzyki to u mnie ostatnio cały czas leci Metallica - Suicide & Redemption, te riffy są boskie ^^

a ja zacząłem słuchać grubsona :smiley: np. koniec :slight_smile:

Damianho napisał:

Haha :mrgreen: Powodzenia w poszukiwaniach w takim razie :lol:


To jest sławna piosenka ! Klasyyyk ! Na pewno ją ktoś ma albo ją zna ;[

Jak masz mikrofon to nam zanuć to xD

Oho lece :smiley: Abym był potem gwiazdą internetu ! Już ja Was znam :stuck_out_tongue:

Jakbym nagrał te słowa to na pewno by ktoś wiedział :smiley: Ale nie nie :slight_smile:

no wiesz my chcieliśmy dobrze ale jak Ty nie chcesz odnaleźć tej super nutki to nara :smiley:

The Kids Aren’t Alright
Have You Ever wszystko jest od The offspring
Walla Walla
No Breaks
Dammit, I Changed Again
Living In Chaos
All Along
Denial, Revisited
Conspiracy Of One

No breaks i kidsy mam od dawna
Ale przypomniałeś mi za to walle z czasów jakto z moich głośników leciał tylko Offspring :slight_smile:

Staring at the sun - też wymiot :slight_smile:

ej no wy se jaja robicie :smiley: przeleciałem cały temat ;> i doszlem do wniosku ze wy to Metalowne,Punki, Rocki :smiley: , Nikt Reagge,h-h ? , czy nawet jakieś electro house ? Energy Mixy ?! nic? … nie wiem … Tiesto?,Abradab,Aleksander Rybak? cos tego typu nic ? zero ? . Załamałem się :573: :573: :573:

noooo wiesz, to jest forum dla jednośladowców, a nie dla dresów :smiley: joke
nie no, ale co chcesz od rocka itp.? dobra muza jest. no i zdarzają się jakieś pojedyncze przypadki h-h :wink:

ja kiedyś słuchałem techno i innych teisetow energy 2000mixów itd, kolega podesłał mi pare piosenek z rocka i tak się zaczeło, teraz tylko rock czasem jakieś hh czy inne pierdoły ale techno elektro itd won z daleka, słuchać tego nie mogę tylko łup i łup xd

Teraz jest era rocka xD

moim zdaniem bardziej do motocykli pasuje rock niż techno :smiley:

ja ogólnie słucham , rocka metalu itp ewentualnie electro , w postaci Prodigy i nic więcej

Oto to … wrona wie co mówi :slight_smile:

Prodigy wymiot :slight_smile:

wiktor24 napisał:

noooo wiesz, to jest forum dla jednośladowców, a nie dla dresów :-D joke

ta ;| . Niestety nie przedpadam za " rock,punk, jakieś behemoty, sremoty, metalu ani innych takich " nie nawidze.. jak można metalu sluchac? jakis debil drze ryja jak idiota .. ._. masakra ;/ .. Ja to lubie cos takiego jak Cascada,Tiesto itp. tego pokroju ;D

EDIT: i się nie smiećjcie, lubie RMX'y kocham normalnie.. najbardziej te wooferowe ;>

przecież nikt Cię nie namawia do słuchania rocka :wink:

btw. behemota nie słucham :smiley:

kondzio94 napisał:

jak można metalu sluchac? jakis debil drze ryja jak idiota .. ._. masakra ;/


No ... dużo lepsze jest trzy minutowe napieprzanie jednym bitem :}
Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Umc Pszz