Muli po dodaniu gazu

gof, tacy ludzie tu jesze w ogóle zaglądają ? , teraz jak popatrzałem na avek , to se przypomniałem że ostani raz to się chyba tutaj widziałem z 2 lata temu

Zajrzałem bo dostałem mailem powiadomienie o odpowiedzi :slight_smile:

cewke z fajka nie dawno podmienilem i dalej muli jeszcze zobacze te wsuwki na cewce ale to na 100% nie jest przyczyną Pomózcie :smiley:

napisałem ci przecież wyżej jak to posprawdzasz to można się dalej bawić

panowie wyciagnelem filtr powietrza przejechalem się bez niego i jak ręka odjął Jest elegenacko chyba muszę kupić stozek :smiley:

huja nie stożek
REGULACJA GAŹNIKA

Tyś jest stożek cały : d

Zostaw ten co masz tylko po prostu zmniejsz dawkę paliwa w gaźniku (śrubka od regulacji).

A jazdy bez stożka nie polecam na przyszłość :slight_smile:

RudY napisał:

A jazdy bez stożka nie polecam na przyszłość :)


Chodziło ci jazdy bez FILTRA a nie stożka ;D

No i ja sam nie polecam stożka bo to do ni chu,ja nie potrzebne, oryginalny filtr jest dobry wystarczy tylko gaźnik wyregulować

czlowieku wiesz ile ja razy probowalem regulowac ten gaźnik poprostu się go nie dalo wyregulować sciganelem filtr powietrza i elegancko pracuje ? cos się moze stac gdy bd jezdzil bez filtra powietrza ? CO się stanie gdy bd bez niego jezdzil zalozylem tam po czwórnie gaze i tak jezdzi dobrze czy lepiej kupić stozek?
doradźcie mi cos co mam zrobić?

Robertus napisał:

Chodziło ci jazdy bez FILTRA a nie stożka ;D


O to to :)

Chinol123 napisał:

cos się moze stac gdy bd jezdzil bez filtra powietrza ? CO się stanie gdy bd bez niego jezdzil


Bardzo łatwo można złapać jakiś syf, paproch, okruch, ziarenko czy pył, w konsekfencji zapchać gaźnik i zatrzeć cylinder...

Chinol123 napisał:

zalozylem tam po czwórnie gaze


Na głowe se gaze załóż :P To nie spełnia swojej roli i tyle.

Chinol123 napisał:

czy lepiej kupić stozek?
doradźcie mi cos co mam zrobić?


Jak już na prawdę nie da się wyregulować na seryjnym filtrze to po prostu kup jakiś filtr o większej przepustowości powietrza - byle nie chiński, tani...

a nie można stozka założyć ?

a to się tak stało nagle że się nie da wyregulować czy jaką
kiedyś musiało to latać

Po cholere ci akurat stożek ? Chcesz mieć szacun na dzielni bo stożek masz czy jak bo nie rozumiem ?

A stało się tak pewnie po tym jak założył mega sport 60tke cylek…

nie nie prawda od początku byl jakis zamulony, jak go kupiłem to od jechal 35 MAx
wymienilem modul i lecial 55-60 ale bys strasznie zamulony tak po tym dodawaniu gazu^^
no i teraz nie wiem co mam robic bo oryginalny filtr wyrzucilem z pewnego powodu. i nie wiem teraz czy kupić stozek czy coś doradźcie mi .