muł ?

problem dotyczy tego np gdy sie rozpedze juz na prostej to te 70km/h jade ale jak np ruszam z miejsca to strasznie wolno ruszam powoli wchodzi na wieksze obroty jakby co zrobic z tym ?

muł? Chodzi o jakiś konkretny skuter czy o:

Muł - mieszaniec międzygatunkowy klaczy konia domowego z ogierem osła. Najbardziej znana hybryda. Najczęściej bezpłodny, tylko ok. 5% mulic jest płodnych. Zewnętrznie jest bardziej podobny do konia. Charakteryzuje się dużą głową, długimi uszami oraz krótką szyją ze stojącą grzywą i typowo końskim ogonem z długimi włosami. W kłębie osiąga wysokość do 180 cm.

Muły są wytrzymałe i bardzo wydajne w pracy, a przy tym mają niewielkie wymagania żywieniowe. Są wykorzystywane jako zwierzęta pociągowe i juczne, zwłaszcza w terenach górskich. Czasami stosowane w zastępstwie osła w onoterapii. Hodowle występują na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i obu Amerykach. W Polsce spotykany jest sporadycznie.

Też cos. Nawet nie wiedziałem że muł to krzyżówka konia i osła. Internet uczy :P

A tak na serio to normalne że skuter powoli rusza. Chcesz ruszać szybko? Kup sobie yamahe aerox wymien wszystko na sportowe i bedziesz ruszal szybko.

rypnij dysze 80 swiece zarowa ,pomaranczowa cewke,fajke i modul.rolki ponizej 5g.lub lzejsze sprezynki sprzegla.nie lacz nie warto.wyreguluj gaznik i skalkuluj czy sie oplacalo.