Mozilla Firefox, a ciacha :)

Siema,
mam taki problem, że jak mam Mozille Firefox … To nie działają mi ciasteczka (chyba to chodzi o nie :P)
Mianowicie wszystko co wpiszę w formularzach (google, inne wyszukiwarki, nicki, hasła) po dniu się kasuje …
Także nie działa mi opcja ciągłego logowania (przy każdej wizycie)
I to nie tylko na j.pl tylko wszędzie …
Jak sprawdzam ciacha w opcjach to są niby wszystkie zapisane.

Czy wy też tak macie ?
Jak temu zaradzić ?

Też tak mam. I jest to szczerze mówiąc dużo bezpieczniejsze, niż jak cookies są zapisywane i gromadzone. W ten sposób unikasz worms’ów itp. Poprostu trzeba się przyzwyczaić.
btw. jakiego antywirusa używasz, bo to może on tak robi.

Może i jest bezpieczniejsze ale dużo bardziej wkur***ące …
Już przyzwyczaiłem się do wygody ze starych lisków :confused:
Kaspersky 2009 …

Da się to jakoś zmienić ? Żeby jednak się to cholerstwo nie kasowało ?

wejdź w narzędzia>opcje…>prywatność
i tam poustawiaj tak jak ja mam:
http://img22.imageshack.us/i/beztytuueba.jpg/

i powiedz czy pomogło :stuck_out_tongue:

Też mam kaspersky 2009 i najnowszą mozille i musi działać :stuck_out_tongue:

co się będziesz pitolił :stuck_out_tongue: zainstaluj sobie Operę 10 i AVG i będziesz miał spokój :wink:

Mnie właśnie od kilku dni się tak robi.

Niet :stuck_out_tongue: Mozilla only

Co do Mafioziska: Albo ty masz starą mozille albo ja :stuck_out_tongue_winking_eye: Bo trochę się to różni :slight_smile:
Na starej (przed aktualizacją) mi normalnie działało …

Możliwe, że to przez to, że nie archiwizuję historii ?

Ja mam od jakiegoś czasu tak samo. Próbowałem już odinstalowac i z powrotem zainstalowac mozille ale to nic nie dało ;/ mam antywirusa NODA. Nie mam pojęcia co z tym może być ;/

A mi już od wielu lat Operka śmiga bez zarzutów i polecam ją wszystkim tym, którzy chcą bezproblemowo korzystać z neta :smiley:

aż z ciekawości ściągnę najnowszą instalke ze strony mozilli, może faktycznie mam jakąś starszą xD

No po aktualizacji (miałem starszą wersje xD) byłem zalogowany na jednoślada automatycznie, na razie nie ma tego problemu co u Was, tam w ustawieniach dajcie żeby pamiętał historie, ja tak mam i jest ok :stuck_out_tongue: