Motorek

Co doradzili byscie w kwestii zakupu motorka do 7.5k ?
Przydala by się manualna skrzynia, i ogolnie chodzi o moc, skoro prawko juz jest :wink:
Do tego moglby palic nie za duzo i byc solidny.
Dzieki za propozycje.

A jezdziles juz czyms ?

Tak, ale mniejszymi sprzeciorami. Ostatnio takim czyms jak na prawku czyli Yamaha YBR 125, wczesniej trochę Jawa 350 TS.

Więc rozumiem ze szukamy czegos w klasie 500 ccm ?
Chyba nie masz pomyslu na CBR czy R6 ?
Ewentualnie cos endurowatego w klasie 600-650 ccm, ale z taka kasa moze byc problem bo to nowsze sprzety. Za tyle się nie kupi dobrej Africy Twin czy Super Tenere,

myślę że on ma prawko A1…
Więc w 125 za dużo to też nie ma… Ogólnie to co cię interesuje ścig, czy SM,enduro,cross ?

A1 jak ma 22 lata :roll: ?

No myślę, że GS 500 na początek będzie odpowiedni. Albo nawet jakaś 250’tka. I czego szukasz nakeda czy może jakieś supermoto/enduro? I jaki budżetą

Jak ma 22 lata to chyba by się w A1 nie bawił. A nie chciałbyś SM?

sorry, nie doczytałem że 7,5. Zależy do czego potrzebujesz moto :P. Jak tylko miasto i rekreacyjne przejażdżki to GS’ik będzie Siii na początek :D. A jak chcesz poszaleć w lekkim terenie czasem to może Yamaha TTR, lub Aprilka Pegaso ;>?

No pierw cza określić czego szuka, a nie walić na ślepo …
Woli zacięcie sportowe czy może teren enduro no albo jeszcze SM czy jakieś nakedy itp. :slight_smile:
Więc czekamy na jego odpowiedź.

Raczej sportowy ale ostatecznie i enduro moze byc :slight_smile: Oczywiscie ze A. Bardziej na miasto tak pojezdzic, poscigac się, :slight_smile:

To teraz pytanie czy chcesz moto dla funu czy zamierzasz zostać mistrzem prostej ?

Bo jak coś dla funu i na miasto to nic innego jak SuperMoto :wink:

A jak mistrz prostej no to wiadomo.

Chce to ze soba laczyc :smiley:

podoba Ci się coś takiego jak Admin ma w avatarze?

Hmm KTM Duke.
Za ta kase juz cos można kupić, ok 170 leci i przyspieszenie 4,5 sek do 100.
Jak cos szybciej to tylko scigacz których osobiscie nie jestem zwolennikiem.
Ewentualnie cos z klasy starszych 600 ccm

kondzio94 napisał:

podoba Ci się coś takiego jak Admin ma w avatarze?




ppp ale co tam.
nie polecalbym takiej maszyny jak TDM na pierwsze moto
ciezki, nie taki latwy do opoanowania, mimo ze calkiem poreczny to ciezki w manewrowaniu przy malych predkosciach.
Ja trochę innym skillem dysponowalem jak to kupowalem :)

Huska SM

Aprilia SXV jak byś znalazł fajną to był by ogień, szczerze mówiąc to bardzo chciałbym taką mieć masz 2 do wyboru 450 albo 550

Adi, znajdź mi taką do 7,5 to sam kupię :lol:

Courte, ehh rzeczywiście… tylko 2 na allegro są :shock:
jak by się taką mu odało w tej cenie kupić to byłby zadowolony, to jest mega motorek, nie wiem czemu ale bardzo podobają mi się SM, prawie wszystkie…

to dość świeże moto i one chodzą po kilkanaście tysięcy, dopiero za kilka lat cena spadnie do kilku tysięcy ;).