MOTOR-LIFE / MILITEC - 1 do oleju? Przekładni? Testujemy?

Nie bijcie piany o rzeczach znanych od wiekow.starozytni rosjanie to juz stosowali.Plyn jest super sprawdzony nie dywagujcie.Lac i jechac.

Lop16 na twoim miejscu bym wlał. Może trochę się kompresja podniesie i mniej oleju będzie brał. Ale to raczej ceramizer takie cuda zdziała a nie Militec. Ja Militeca będę dodawał co zmianę oleju. Zmieniam olej co 2 tys kilometrów i starczy na 16 tys kilometrów. A od czasu do czasu warto także do benzyny dodać to zabezpieczy także gaźnik i uszczelniacze zaworowe.

U mnie przekładnia też piszczy jak nie wiem, kiedy jadę około 55-60 to dźwięk jest taki jak bym miał silnik elektryczny:D, troche to dziwne , ale może to dlatego , że tylko raz zmieniałem tam olej przy 1500 km. Bo słyszałem , że oleju w przekładni się nie zmienia(w niektórych samochodach tak jest). Silnik ogólnie chodzi super , może trochę oleju bierze, będę nie długo olej zmnieniać bo już prawie 3 tysie na nim zrobiłem i zaczyna śmierdzieć benzyną , więc czas na wymianę. Myślę , że wleję tego militeca do silnika , ale dopiero po 20 tyś bo narazie nie trzeba