Moto Bike Show Birmingham Foto relacja

Ogólnie to byłem dziś w Birmingham na moto bike show , dużo nowych ciekawych sprzętów , fajne rękawiczki kupiłem za 15 funtów , i ogólnie była zajebioza , niestety nie mam dużo fot , bo karta mi siadła i tyle co wbudowana pamięć ;/

a więc konkrety

jako pierwszy poleciał śliczny ,dukaciak"



Śliczna betka , seryjnie zrobiona pod stunt , HB duża zębata klata itp



kanapa , do skaterów się nie nadaje , ale pod standupy jest zajebista :slight_smile:

tu taka bardzo fajna pani (dawała się złapać za tyłek)


A TU ZONK moto wielokrotnie widziane na googlach i przez wszystkich znane :smiley: , mogłem se obejrzeć z bliska , później jak ogarne filma to może wrzuce



Cagiva Mito 125 , na fotach nigdy nie robiła na mnie wrażenia , w realu jest śliczna :slight_smile: i zajebiście wygodna



Tu zapomniałem nazwy , wystawa takich starszych motungów , niektóre naprawdę były zajebiste



, tu jakis kosmiczny wynalazek , zajebiście wyglądał , niestety zabrakło mi pamięci żeby zrobić jeszcze foty od przodu



:smiley:



cos dla fanów , terenowej jazdy , :smiley:




CyByRy :smiley: Coś pięknego



Uwaga , całkiem fajne 125 :smiley: , pozycja za kierownicą bajeczna KTM Duke

a tutaj coś co mnie zaciekawiło , silnik ktm’y , nie ma w ogóle końcówki wydechu , wydech idzie do jakiejś puchy



RuShOfA R1 :smiley:



Hostessy , mega dupki , szok , że takie fajne Angielki , niestety foty robione z daleka i nie oddają uroku , ale były mega :smiley:

(2 po prawej)

(2 po lewej) szkoda że takie foty słabe bo laski były mega

I wisienka , na torcie , nowa Yamaha Neos , 4T LC i chłodnica jest tak gdzie w 2T jest pompa wody



jak dobrze pójdzie puźniej będzie więcej fot :slight_smile:

Ale zje***łeś z tą kartą jak mogłeś !!!

A co do drugiej foty z laskami - nie mogłeś się ustawić trochę inaczej, żeby kamera nie zasłaniała tego co najwazniejsze? :stuck_out_tongue:

RudY, nie było za bardzo opcji bo bym musiał skakac jak debil , tam było pełno ludzi tylko fotkę udało mi se tak ując że mi się nikt nie wtrącił bo niektrzy siędzieli niektórzy stali itd

mam jeszcze filmik na kompie zaraz dam :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=RE0Wg-CGvko

Film wideo jest nadal przetwarzany. Po ukończeniu przetwarzania jakość filmu może ulec poprawie.

Fajnie móc tam być i to wszystko widzieć… Fajne foty, szkoda ze tak mało :slight_smile:

jescze jedna fota tego wynalazku



tu na FB macie w pizde zdjęc z tamąd , myśle że warto oblookać bo niektóre są kozak sprzęty

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=171083256245361&set=a.169727653047588.32819.113533372000350&pid=420942&id=113533372000350#!/insidebikes

Ale piękna ta RMX 450 :).

Co do tego neosa to od jakiegos roku albo dwoch sa te 4t lc wiec zadna wisienka na torcie to nie jest ;p

a jakie tam były 125,50 ccm czy może i 250? coś z tych małych pojemności co tam było? :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

a jakie tam były 125,50 ccm czy może i 250? coś z tych małych pojemności co tam było? :-P



było dużo , jakieś crossy od suzuki były w 125

ta KTM którą pokazałem ..

były jakieś Generic'ki , skutery i sm/cross 50 cc pare innych Chińczyków

Cagiva Mito nowa (dałem nawet fote)

Burgamny od 125 do 450 chyba

Jeżeli dobrze pamiętam byl chyba jakiś turystyk od BMW w 125 , zapomniałem fote zrobić ,

było tego trochę ale już nie pamiętam bo od zapiżdzenia tego było

Jak bede miał kiedyś w pyte chajsu to zamiast sprzętku grającego kupie takie kawasaki xD

[ Dodano: 06-12-2010, 15:57 ]

wrona napisał:

standupy



Przeczytałem stan dupy xD

zapomniałem jeszcze, była cbr 125 najnowsza , nie robiła na mnie w ogóle wrażenia

kurcze widziałem parę razy burgmana 450ccm to cholerstwo jest wielkie jak nie wiem co… tam jakoś szybka podobno się automatycznie przestawia przy danej prędkości…

Burgman 400 chyba :stuck_out_tongue: urgamn 650ccm to dopiero coś :smiley:

Dywersant, sorry miałem na myśli właśnie 650… o 650ccm mi chodziło bo ten koleś ma tą największą pojemność :stuck_out_tongue:

W sumie 400 też fajnie chodzi :smiley:

no i co z tego? I tak kibel, już wolę swoje 125 ;).

A ja bym sobie GP800 pojezdzil :slight_smile:

wrona napisał:

no i co z tego? I tak kibel, już wolę swoje 125 ;) .

a powiedz czy jeździłeś takim czymś? bym wolał w 100% tego burgmana 400 niż jakieś nsr,rs i wgl wszystko co pierdzi w 2T.

kondzio94 napisał:

a powiedz czy jeździłeś takim czymś? bym wolał w 100% tego burgmana 400 niż jakieś nsr,rs i wgl wszystko co pierdzi w 2T.


a ja właśnie bym chciał wszystko w 2t co pierdzi :-D