Mój pierwszy, tani skuter - jaki?

Zgiebongo napisał:

Pytam tak sporo, bo dla Was 1600zł to nic, a dla mnie największy wydatek w życiu, wiec wyobraźcie sobie :)

Ja kupiłem torosa f16 na majówke i też był mój to największy wydatek w życiu. 4,5 miesiąca i już po skuterku przez taką pipe co zajeżdża ludziom drogę, aby się koniecznie zatrzymać na środku drogi. A skuterek dbałem lepiej jak o kompa. Chuchałem, i dmuchałem, potem polerowałem. Mała ryska i już latałem z jakimiś zamazywaczami. I co z tego mam? Rozwalone jaja, że na dupie usiąść nie mogę!

Szukaj czegoś co ma tarcze z przodu i najlepiej na kołach 12" i większych.

maxell napisał:

Szukaj czegoś co ma tarcze z przodu i najlepiej na kołach 12" i większych.

W tej cenie nie dostanie takiego skutera.

Po pierwsze tematów takich jak napisał herakop jest tu 1029548584, więc nie potrzebnie zadajesz pytanie, bo odpowiedzi są gotowe na forum.
Po drugie tani skuter to tanie części i nie wielka strata.
Po trzecie ja może i mam więcej kasy na koncie ale dla mnie 1600 zł to też dużo, więc nie oceniaj innych.
Po czwarte poczytaj o f16 i bassie i sam wybierz, ja mam basię ale dużo osób chwali f16 (chodź i ja swą basię chwalę).
Po piąte nie daj się zabić.
Po szóste, izdebski cóż się stało i co skuta już nie chcesz mieć?

dostawcy napisał:

Po pierwsze tematów takich jak napisał herakop jest tu 1029548584, więc nie potrzebnie zadajesz pytanie, bo odpowiedzi są gotowe na forum.
Po drugie tani skuter to tanie części i nie wielka strata.
Po trzecie ja może i mam więcej kasy na koncie ale dla mnie 1600 zł to też dużo, więc nie oceniaj innych.
Po czwarte poczytaj o f16 i bassie i sam wybierz, ja mam basię ale dużo osób chwali f16 (chodź i ja swą basię chwalę).
Po piąte nie daj się zabić.
Po szóste, izdebski cóż się stało i co skuta już nie chcesz mieć?

Musisz uważnie przeczytać tematy na forum. Izdebski pisał o swoim wypadku na mieście .

Jasne, że chce mieć, problem w tym, że z łóżka nie wstanę przez miesiąc, a na tyłku to i przez 2 mc nie siąde

f16 , bassa to dobre i tanie skutery , łatwo się je prowadzi, ale mają hamulce bębnowe , a nie tarczowe i są sytuacje kiedy liczy się droga hamowania, szukaj takich co mają tarczę z przodu , a czasem zdarzają się z 2 tarczami (z przodu i z tyłu) i tam już hamowanie jest naprawdę dobre :D

Lukario napisał:

a czasem zdarzają się z 2 tarczami (z przodu i z tyłu) i tam już hamowanie jest naprawdę dobre :D

F16 lub bassa z dwiema tarczami ? Coś nie chce mi się wierzyć no chyba że to samoróbka.

Mi też... ;)

Był zipp vapor kiedyś z dwiema tarczówkami , ale to już dawno temu było, i był o stówe droższy od zwykłego ;)

Matol ale temat wypadku izdebskiego nie jest czymś powszechnym i powtarzanym, więc dość trudno wpaść na to aby tego szukać. Temat jaki skut ma osobny dział na forum.

dostawcy napisał:

Matol ale temat wypadku izdebskiego nie jest czymś powszechnym i powtarzanym, więc dość trudno wpaść na to aby tego szukać. Temat jaki skut ma osobny dział na forum.

Ale jest dość popularny na forum od paru dni

kiedyś w chinolach były tylko tarczowe ( mam tarcze i jestem w stanie zrobić stoppie - co na felgach 10" jest dość widowiskowe, ale wymaga techniki)

- a teraz zostaje ci zipp toxic w promocji ,czy jakiś romet 727 ( też w promocji)

spokojnie zbliża się zimowe wietrzenie magazynów - będzie okazja

Jeśli Toros, to tylko El Diablo - ma dużo ciekawsze malowanie.

W F16 tandetnie wygląda kanapa jak i srebrne felgi.

komoornik napisał:

Jeśli Toros, to tylko El Diablo - ma dużo ciekawsze malowanie.
W F16 tandetnie wygląda kanapa jak i srebrne felgi.

Jakie srebrne felgi ??

A jakie niby są?

Srebrne/szare.

W El Diablo są czarne.

Jako założyciel tematu, mam pytanko - czy za Torosa czy Bassę 1600-1700 to dobra cena? Czy nie da rady kupić gdzieś taniej? I czy warto kupować na zimę (bo wtedy mam plan kupić) bo będzie taniej?

2. Czy Romet 727 jest lepszy od Bassa czy Torosa? Jak tak, to w czym.

komoornik napisał:

A jakie niby są?
Srebrne/szare.
W El Diablo są czarne.

W F16 też są czarne :-)

Zgiebongo napisał:

Jako założyciel tematu, mam pytanko - czy za Torosa czy Bassę 1600-1700 to dobra cena? Czy nie da rady kupić gdzieś taniej? I czy warto kupować na zimę (bo wtedy mam plan kupić) bo będzie taniej?
2. Czy Romet 727 jest lepszy od Bassa czy Torosa? Jak tak, to w czym.

Myślę że to dobra cena jak za nowy skuter. Romet 727 jest trochę lepszy od nich bo ma hamulce tarczowe z przodu. A tak to wszystko ma ten sam silnik :-)