Metaliczny dźwięk w skuterze dochodzący z kopki

Witam mam pytanie po tym gdy spad mi taki gumowy wąż jeśli się nie myle on daje powietrze do gaznika (ten wąż idzie do gaźnika ) założyłem go i jak już skuter zaczął odpalać (skuter to router deluxe 1 silnik 80/50 4t silnik gy6 jak w większości Chińczyków ) ale po odpaleniu słychać głośny dźwięk metaliczny taki jak by trzeć monetę o monetę tymi chropowatymi częściami nie wiem co robić co mogło się zepsuć warto dodać że muszę dolać oleju przekladnoweyo czy jakoś tak w sensie hipola

do gaźnika idzie kilka węży gumowych wiec nie wiadomo o którym piszesz.
Ale to czy któryś z nich spada czy nie nie ma nic wspólnego z metalicznymi odgłosami z silnika.
Za olej sie nie bierz bo widać że kompletnie nie masz pojęcia jaki olej i gddzie masz wlewać i kiedy.

Moja rada - ściąganij do niego kogoś kto ogarnia

Olej dobrze wyminilem tyle to umiem ale nie wiem czy jest taki dźwięk jak by coś nie odbialo w kopce

A te wąż to od filtra Ci spadł ten taki duzy od airboxa czy ten mały od podciśnienia zaworu paliwa ? Możesz nagrać tel jak to słychać bo może to trzeb ta zębatka od kopki przy wariatorze. Odpalasz go z kopki czy ze stertera ? Bo jak ze startera to moze bandix trze i nie wraca do końca ?