MBK NITRO!

MBK nitro, rok produkcji 2000.;]

Tuning mechaniczny:

Wydech: Polini funky
Gaźnik: Dellorto 21mm +sportowy filtr
Wariator: Hebo NG
Sprzeglo: seria
Dzwon: RMS
Cylinder: oryginalny.
Wał: RMS racing

V-Max: 115km/h
Przyspieszenie: SUPER!:smiley:

Oto foty skutera przed małowaniem.








Jutro około godziny 21:00 dodam foty pomalowanego skutera, gdyz dzis odebralem plastiki od lakiernika i nie mialem czasu na złożenie.


Ps. Czy zmiana wydechu na Yasuni R podniesie V-max? i czy jasiek jest troszkę cichszy od poliniego ?

Pozdrawiam i zachecam do oceny;]

Sprawdź jeszcze v/max z GPS-em bo wydaje mi się, że z 115 to trochę za dużo jak na cyl 50ccm :stuck_out_tongue: Roxanka fajna, ciekaw jestem nowego małowania. Radziłbym odnowić wydech

A czy to nie jest ten rox co niby 115 na leo tt leciał???

Dowod: http://www.youtube.com/watch?v=3GmT7qTUVoc

heh no pamietam ze narobiles kiedys tu bajzeru. I tak nikt nie uwierzy w 50 ccm i 115 KM/h.

Poprawiłem foty. A na przyszłość wstawiaj w tak

Tak, to jest ten rox, ale ja go kupiłem jakieś 2 tygodnie temu, wiec nie wiedzialem ze ktos go tu wstawial. Napisalem opis taki, jaki podał mi poprzedni własciciel.

Heh nie wiem ale wiem ze to ten rox:P

Kupiłes go z tego samego miasta/powiatu??

Oto fotki w nowym małowaniu, jutro beda dodane nowe w swietle dziennym, bo dzis juz bylo pozno i robilem je telefonem. :wink:

Borek02 - skuter kupiłem z tego samego miasta.









PS. Co doradzilibyscie, abym zmieńil z mechaniki (poza cylkiem 70ccm, poniewaz mam zamiar kupić dopiero w wakacje) i optyki (Malowanie nie wchodzi w gre^^)?

Pozdrawiam i zachęcam do wyrazenia swojej opinii na temat skutera

roxik się ładnie prezentuje, zrób szybko foty w swietle dziennym bo lakier się ładnie świeci. a tak apropo to jest czerwony czy różowy bo natych fotkach jak róż wygląda ;p

Jest to kolor czerwony, nie rozowy :wink:

No kolor ładny, ale natychmiast przemaluj te żółte kartery na czarno, bo teraz nie wygląda to za ładnie…

No ładniej teraz wygląda chodź szkoda ze nie wymodziłeś bardziej orginalnego lakierku :smiley:

Zdjęcia w świetle dziennym, nienajlepsze bo robione telefonem, a cyfrowka uszkodzona. W rzeczywistosci wygląda o wiele lepiej.









Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. :slight_smile:

W świetle dziennym też wygląda jak różowy xD Taki ciemniejszy ale wciąż różowy :stuck_out_tongue:
Teraz pozostało Ci przemalować kartery i lusterka :slight_smile:

P.S.: Fajny masz stawek :smiley:

Dzieki xD Tak wygląda bo slaba jakosc zdjęć. Lusterka zamowilem czarne błyszczące łezki, a kartery to czym małowac i jakim kolorem ?

[ Dodano: 05-06-2009, 15:50 ]
Ukradziono mi koncowke wydechu i mam dylemat, jaki wydech kupić pod ten setup(zamiećszczony w pierwszym poscie.), jeśli można to tak nazwac. Proszę doradzic i wmiare rozsadne ceny. Max 550-600zl. Czy warto kupić wydech Metrakit Hand made?

Pozdrawiam i proszę o rade.

kup se samą końcówkę wydechu :smiley: po co cały wydech ??:smiley: a poza tym jak ci go ukradli jeżeli można spytać??

Koncowki raczej nie dokupie, bo nie mogę nigdzie znaleźć. Ukradli mi ja w miescie, bylem na zawodach w sobote i skuter stal na parkingu, i podeszli, a ze ona byla przykrecana na jedna srube imbusowa to przypatrzyli i odkrecili.

jak już masz gaźnik 21mm czyli taki pod racing’a to wydech też kup podobnej klasy. Chociaż Yasuni R używkę jakąś bez problemu dostaniesz w tej cenie i potem bd miał w miare dobry zestaw pod cylinder racing.

Narazie jeszcze poczekam, bo napisalem do mielocha, i mowil ze powinien cos znalezc, da znac jak tylko to mozliwe. Czy ten polini funky jest dobrym wydechem ?

siemka interesuje cie zamianka na yamahe z 2004 rok
zadbana;)

po pierwsze to nie jest giełda, po drugie popatrz na datę ostatniego postu.