MBK NITRO BY KOGUD

Oto moje nitro, kupiłem go rok temu we włoszech za 150 EURO, (ruina, wlaściciel mówił, że jak by nie było chętnych to by na złom poszedł, ale przy mnie ozyl)

Polini 70
Wydech Gianelli
Wario Polini Speed Control
Sprzęgło na razie RMS ale juz uzbieralem sary troszkę to się wymieni.

rok temu:
mam tylko jedną fotkę dlatego muszę wrzucic tą z dziwnym wyrazem twarzy xd




na tej focie nie widac dobrze w jakim stanie on był.

i dziś:











niech mi żaden mod nie wyjeżdza z tekstem o polskie znaki bo nie jestem przyzwyczajony a to się da czytać!!

Planuje wymienić wydech, sprzęgło zrobić jakieś zegary, pomalowac felgi crashe i 12bar’a mam nadzieje ze w te wakacje się uda xd.

Ja myslałem, że on teraz tak wygląda jak tam gdzie ty jesteś :smiley: A tu rewelka !
Ile wyniosły koszta całej naprawy ?
I gdzie ty tam dziwny wyraz twarzy widzisz :stuck_out_tongue: Się cieszysz ze skutera jak dziecko tylko :smiley:

kogud napisał:

niech mi żaden mod nie wyjeżdza z tekstem o polskie znaki bo nie jestem przyzwyczajony a to się da czytać!!


Ty ty młody … :smiley: Żartuje ;p jest dobrze

I to mi się podoba, żeby odnowić a właściwie wskrzesić o życia jakiś sprzęt.
No teraz to jest już b. ładny rox. A właściwie nitro.

Masz u mnie szacun za odnowienie to moto :slight_smile:

ale mi się podoba :), ładnie wyszedł :D! Za 150euro też bym kupił ;). Dawaj te crashe, stelaż i na gumeee :D!

RudY napisał:

Ile wyniosły koszta całej naprawy ?




w sumie okolo 800 PLN części kupywalem z reguły w okazyjnych cenach, uzywane oczywiscie..


Courte napisał:

Dawaj te crashe, stelaż i na gumeee !



na razie bez plastików trenuje ale po ostatniej glebie muszę jeszcze chłodnice pokleić :f

kogud napisał:

jak by nie było chętnych to by na złom poszedł,



lol??

bardziej się opłacało na części nawet bardzo tanim kosztem , bo przecież tu jest plastik sam , , jedyne co tu jest coś warte to karter bo alu , ale na pewno drożej sprzedał by go na jakims włoskim alledrogo

przecież za sama czachę i koła dostał by więcej niż za cąły skuter na złomie

a kurde ale odkopałem ale dobra ten dział to co innego