MBK Booster stunt "MARCYSIA"

Siema chciałbym przedstawić wam mój skuter który bardzo korzystnie udało mi się nabyć drogą kupna sprzedaży. Kupilem go z zamiarem nauki stuntu i w czasie przypływu gotówki zamierzam go poddać lekkim przeróbką.

Tuning Optyczny:
- Lampa BCD
- Malowanie czarny metalic
- SŁIT różowe felaski
- Przedłużka TNT
- Nowa tylnia lampa od siwego :wink:

Mechanika:
- Malossi Sport 70cc
- Gaźnik 17,5 Dellorto
- Wariator Malossi Multivar
- Sprzeglo RMS
- Wał możliwie ze seria ale nie wiem na pewno
Plany:
- Crashpady
- Stelaż
- Ogołocić Kierownice

Foty:




Dużo ładniejszy od siwego, nie spier… tego.

co Florentyna nie jest zła a Marcysia jeszcze dziewica

Marcysia już nie jest dziewicą bo Maciek rozwalił już na niej 2 lampy z tyłu i to jeszcze pierwszego dnia po kupnie :smiley:

Marcysia fajna ale wolę Florentynę bo to prawdziwa suka :mrgreen:

Marcysia dużo lepsza :stuck_out_tongue:

A nie taki plastik jak Florka :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aaale bym ta Marcysię w wydech wyruchał mmm

ty byś wszystko ruchał nie ważne czy się rusza czy nie nie ważne jakiej płci waski jebaka na całego a ta tajwanska motorynka bardzoo ładna :smiley:

Nie znacie się :stuck_out_tongue: Florentyna jest bardziej sexi, dziewczyny mowia ze sympatycznie wygląda :mrgreen: Ale Marcysia tez zla nie jest, ta lampa wymiata z przodu :stuck_out_tongue: Dodam jeszcze ze to jest 94r!!! A optycznie i technicznie jest wypas :wink: Felgi trochę dziwnie wyszly, w rzeczywistości sa bardziej różowe :mrgreen: :mrgreen:

nie podoba mi się ta lampa w piździec :smiley:

SiWy napisał:

Felgi trochę dziwnie wyszly, w rzeczywistości sa bardziej różowe :mrgreen: :mrgreen:


Łeee mi się własnie takie podobają ... jeszcze trochę bardziej ciemne by mogły być :P Właśnie taką mam przednią piaste w rowerze ;)

z wyglądu może piękna nie jest lakier też nie jest w najlepszej formie ale to ma być suka więc stan wizualny mnie specjalnie nie interesuje.

Ale czarny mat(na Florentynie) bardziej pasuje do tego skutera :wink:

Dywersant napisał:

Ale czarny mat(na Florentynie) bardziej pasuje do tego skutera ;)


Zgadzam się :)

Dzis z ojcem wziąłem się za spawanie stelaża może nie wygląda pięknie ale ma spełniać swoje zadanie. Możecie coś doradzić co do samego spawania i czy na sam początek przygody ze stuntem jest potrzebna pełna 12. sorka za słabą jakość fot więcej dodam później

zrób se ciut dłuższy niż 12 tak byś luźno wsadził nogę . bo parząc po tej konstrukcji to raczej nie wytrzyma przycierek :smiley:

w sumie może nie wygląda pancernie ale mam nadieje ze nierozpizdzi się po 1 przycierce siwy ma z podobnych rurek spawany i u niego trzyma się znakomicie tylko ze jego jest jakieś 10 cm krótszy.

To nie sa rurki tylko kształtownik!!! Tak jak wrona mówi zrób trochę więcej niz pełna 12 i zobacz jak będzie jak będzie źle to utnij i zrob pełna 12 tak jak ja :wink:

Ostatnia jazda nie skonczyła się dobrze dla marcysi jak i dla Pavla piaggia gdyz z dziwnych okoliczności popękały nam sprężynki. Oto kilka fot sprężynek Pavla swoich niepokazę gdyż nie rozkręciłem jeszcze sprzęgła. Podejżewałem siwego ze zaplanował ze szczegółami sabotaż na nasze skutery ale po jego zdziwionej minie doszedlem do wniosku ze to jednak nie on. xD
Foty:



[ Dodano: 11-09-2010, 21:51 ]
sorka za 2 post ale chciałbym zapytac jeśli się ktos zna co to sa za sprezynki i jaka moze byc ich twardość

Ale urwał :smiley: Dziwna sprawa.