MBK Booster co to za część

Kupiłem skuter MBK Booster 2007 rok. Skuter na chodzie, ale ponieważ był do poprawek. Rozebrałem wszystkie plastiki. W dolnej częsci pługa znalazłem poniższą część która nie była podłaczona. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest i dlaczego nie jest podłączone. Napisane na częsci Ducati Energa wychodzą 2 kabelki


jest to moduł a nie jest podłączone bo może jest zepsute i ktoś 2 podłączył

Widziałem go na allegro, dość długo stał. Za ile wyrwałeś?

Z pewnością jest to moduł zapłonowy.

Moduł mam w tylnej części, i ma dużo więcej kabli. Nie widziałałem 2 kablowego modułu. Wydaje mi się , że gdyby to był moduł to chyba skuter by nie odpalił i jeżdził. Tu jest moduł ale ma więcej kabli, u mnie na 100% nie było ingerencji a są tylko 2 kable
klik

to moduł tylko że tak jakby brakuje mu kilka kabli… :smiley:

Tak jak by powtarzam kable sa zalane i nie ma szans aby byłu ucinane, no i czary bo skuter sobie chodzi normalnie.Chyba, że to moduł bezprzewodowy. Najlepiej, żeby jakis uzytkownik BWs się wypowiedzial. Kolejna sprwa nie sadze by tak nisko montowali modul , przecierz to by było narazone na wode

Blokada elektryczna ?!

jahooo2244 napisał:

nie sadze by tak nisko montowali modul , przecierz to by było narazone na wode


Nie takie cuda się zdarzały :smiley:

Jest tu kilku posiadaczy BWSów więc może nas oświecą :slight_smile:

Ten moduł to taki gratis dostałes do skutera i teraz masz 2 :smiley: tak poza tym to temu się nic nie stanie jak na niego wody naleci bo nie ma szans zeby wleciala woda do tego modułu bo jest zalany plastikiem :slight_smile:

Wieśloch:
http://allegro.pl/yamaha-aerox-neos-bws-jog-sterownik-dozownika-i1424667624.html

Ale kolega pisze że “to nie rozwiązuje zagadki bo jak puszka ma sterować dozownikiem”.

Na moje, wypierdol to jak skuter chodzi i spokój.

ja pierdole co to za wynalazek , moduł od dozownika oleju ??