Mam "malutki" problem ze skuterem

Witam!
Mam skuter Hyosung rush (sd 50) bez katalizatora (full seria).
Jego prędkość maksymalna wynosi 45, przy czym trzeba dobrej górki, żeby pojechał mniej. Proszę o kontakt każdego, kto wie, gdzie znajdują się w nim blokady.
Na pewno wiem, że nie ma jej w tłumniku (zwykła przelotówka), kolanku między gaźnikiem a membraną (taka sama “dziura” jak w gaźniku), filtrze powietrza i nie ma także podkładki na wariatorze. Jest to full seria-nie ruszane żadne dysze w gaźniku itp. Jest dobrze dotarty po remoncie.

moduł :slight_smile: to musi być :stuck_out_tongue:

ale czy moduł by to tak ograniczał?
A mógłbyś napisać jeżeli wiesz gdzie on się znajduje i jak wygląda (no i najlepiej od czego pasuje :))

załóż to do filtra powietrza … lepiej jak to jest bo ja którego nie ma to trzeba go regulować większymi dyszami i gaźnikiem jak ją włożysz to i v-max wzrośnie i nie będziesz musiał regulować…

Arti102 napisał:

ale czy moduł by to tak ograniczał?


Tak, ogranicza obroty silnika ;-)

A czujesz że ci obroty odcinaż

on może tego nie czuć :smiley: ale to jest tak że do 45 bez problemu idzie i koniec ;D z górki czy na płaskim max tyle idzie :slight_smile: sprawdź z górki czy v max jest taki sam jak tak będzie to wina modułu :slight_smile:

z dobrej górki bez kompresji jechałem 60 i silnik na chwilkę przestawał pracować zwolnił i znowu działał ale już pierścienie wymienione teraz to 50 się z górki rozpędzić to cud :slight_smile: (oczywiście licznikowe-nie wiem ile oszukuje)

jeżeli przy tych 45 czujesz tak jakby koło było blokowane a miał sile jechać szybciej to na 100% Moduł! U mnie było tak samo :wink:

on od 40 dopiero przyspieszać zaczyna normalnie :slight_smile:

Mam taki model też z 2006 roku gdzie szukać mam tych blokad, jedzenie 55 maks ale czuć że by chciał jechać szybciej gdzie tkwi problem