Malowanie skutera Farbą Olejną

Czy ktoś próbował małować plastiki w skuterze farbą olejną ?

Oczywiście nie pędzlem tylko malutkim wałeczkiem aby była fajna struktura :slight_smile:

Bo waham się czy mi to wszystko nie odpadnie, plastiki mam wyszlifowane papierem 120, i 1000 wodnym, odtłuszczone i przygotowane do małowania.





podmol napisał:

Czy ktoś próbował małować plastiki w skuterze farbą olejną ?

Oczywiście nie pędzlem tylko malutkim wałeczkiem aby była fajna struktura :)

Bo waham się czy mi to wszystko nie odpadnie, plastiki mam wyszlifowane papierem 120, i 1000 wodnym, odtłuszczone i przygotowane do małowania.





:-| Zgłupiałeś :573: ?

Czyli to niema sensu ? Bo jak popada deszcz, potem słoneczko przygrzeje to powstaną bąble ?

podmol napisał:

Czyli to niema sensu ? Bo jak popada deszcz, potem słoneczko przygrzeje to powstaną bąble ?

no chłopie gdzie olejnaż!! i gdzie wałkiem ?! chłopie zastanów się co mówisz... weź lepiej pastelami go pomaluj

kondzio94 napisał:

no chłopie gdzie olejnaż!! i gdzie wałkiem ?! chłopie zastanów się co mówisz... weź lepiej pastelami go pomaluj



Dobrą farbą i z odrobiną wprawy, to może wyjść dostateczny efekt. Ale pod wpływem ciepła taka farba na plastiku zrobi się "gumowa" i będzie schodzić pod paznokciem.
Lepiej zainwestuj w lakier w spray'u do plastików, ewentualnie zwykły spray. A farbę olejną sobie daruj.

P.s. Ta 'Jedynka' ze zdjęcia to największy syf. Chyba tylko do małowania starego płotu.

Jacieżpierdole, nie sądziłem, że znajdzie się tu taki As. Gratulacje umysłu. :573:

no co ?? ja małowałem olejną… :lol: ale pistoletem :pp tylko nie taką “jedynką” tylko takim szitem ze sklepu za 11 zł :pp

poza tym, ze z “połysku” się mat zrobił, to było ok :pp nawet nawet trzymało :pp

[ Dodano: 25-04-2010, 16:06 ]
no i poza tym ze wyglądało to jakby położył “baranek” :evil: :573:

I co wy mu tu gadacie?! Niech maluje, to chociaż śmiećhu będzie :stuck_out_tongue:

Tylko niech potem foty da !

aż mi słów brak jak to przeczytałem hahahahha
albo sobie chłopie robisz jaja albo na prawdę dziwny koleś jesteś xD
Farba olejna, wałek ja tak ściany w pokoju małowałem, tyle że farbami akrylowymi.
ojj chłopie…
w ogóle jak i gdzie ci taki pomysł do głowy wpadł? weź już kup lepiej spray za 10zł i maluj lepiej to wyjdzie niż potraktować skuter wałkiem i małować jak ścianę w domu haha xD
rozwalasz xD

hah xd Nawet mi takie coś do głowy nie przyszło xd
Kolego najlepiej poświęć trochę kasy i daj jakiemuś lakiernikowi bo na prawdę sprayem też ci zbytnio nie wyjdzie…

Kurczak napisał:

sprayem też ci zbytnio nie wyjdzie...


jak się umieć i dobry spray kupi to wyjdzie...

Może i tak ale kolega raczej nie umieć jak wałkiem chciał małować skutera :stuck_out_tongue:

Oj, już się tak z niego nie nabijajcie. Ja znam gościa co Bitexem sobie rower pomalował. Widziałem też Golfa pomalowanego pędzlem i Felicie z pasami w stylu Dodge’a Vipera wykonanymi z taśmy klejącej.
Zdarzają się tacy druciarze i nic się na to nie poradzi. Jak się ma nadmiar kasy to można się w coś takiego bawić - potem człowiek jest bogatszy w doświadczenia.

Podmol, dobrze Ci radzę, kup odpowiedni lakier w spray’u. Jak pościągasz plastiki i dobrze je wyrównasz, odtłuścisz i nałożysz lakier, to efekt będzie dobry. Chyba, że masz szmal albo ten skuter to pole do ćwiczeń, to wtedy możesz nawet czerwoną Śnieżynką sobie posmarować :wink:

Dobra napisane jest dość dużo :stuck_out_tongue:
Zamykam - jak autor będzie chciał coś napisać to proszę na prywatną wiadomość o odblokowanie pisać :slight_smile: