Malowanie plastików w domowych warunkach

Witam.

Ostatnio jadąc wieczorem wybiegł mi pies, a że ślisko już było to poszedłem bokiem i przeszorowałem lekko bok skutera.

Chciałbym coś z tym zrobić. Najchętniej po prostu kupiłbym sprej o barwie zbliżonej do lakieru skutera, potem zdemontował plastiki, prysnął kolorem i bezbarwnym i złożył z powrotem :slight_smile: Nie zależy mi na jakimś doskonałym dobraniu odcienia.

Pytanie mam następujące: czy zwykły spraj typu DecoColor czy coś tego typu się nadać Jaki podkład dać na spód?

Będę wdzięczny za pomoc.

Więc tak :wink:
Te spraye nadają się w zupełności znajdź tylko ładny kolor :wink: (w twoim przypadku dobry odcień żeby pasował)
mówię to z doświadczenia w moich okolicach juz nie jeden skuter małowany takimi spray-ami hehe ;D
A co do podkładu możesz wybrać tej samej firmy np. w NOMI mają cały regał tych spray i są tam podkłady, lakiery, fluorescencyjne itd. :wink: a koszt to od 14zł za 400ml (przynajmniej tak było w wakacje.)
Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytanie pisz :wink:

nie musisz dawać spreju bo masz już tam kolor przecież, wystarczy że zmatowisz, odtłuścisz i malujemy.
poza tym zapraszam do tematu
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=1331

Szympa napisał:

nie musisz dawać spreju bo masz już tam kolor przecież



Szympa chciałeś powiedzieć "podkładu" chyba :D

dobierz kolor, wyrównaj wgłębienia w plastiku, odtłuść, podkład i kolor.

Dzięki za odpowiedź. Jak zdobędę miał fundusze to biorę się do roboty :slight_smile:

dorobienie spreja w kolorze chyba około 30zl w miećszalni