Malaguti F-12 by Jasiu ;] UPPPP!!FOTY!Folia Carbon!Ryfle!!!!

Weź te rolki idż do sklepu zważ wszystkie razem i potem podziel na 6 :smiley:

dokonałem pomiaru :sunglasses: waga pokazała 4,75g i nie wiem o ile mam zaokrąglić :oops:

Nic nie zaokrąglasz maja 4,75g i tyle :stuck_out_tongue:

wpadła kasiora :mrgreen: będzie sprzęgło Stage6 Sport Pro i nie stety skończyły się dzwony tec i najprawdopodobniej będzie Polini Speed lub Polini Evolution w następnym miesiącu zamówię ryle :diabel: i może nóżke boczną, a na razie do zakupów chce jeszcze dokupić jakieś manetki, tylko nie wiem jakie :roll: Hebo czy polisport czy str najbardziej przemawiają do mnie te 2 i 1, bo str mają słąbą opinie w mielochu, może ktoś z was ma któreś i powie czy wygodne i funkcjonale :sunglasses:

weź jakieś w miare standardowe bo te polisporta to trochę brzydkie a za hebo bym nie przepłacał (no ale są ładne) :slight_smile:

jasiu napisał:

będzie sprzęgło Stage6 Sport Pro



Jest takie sprzęgło ?

Ja posiadam manetki Hebo i są dobre miękkie i przylegają ładnie :D

wilus88luki, jak by nie było to poco miałbym kłamać?? :mrgreen: na dowód że jest http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_30_36&products_id=4373&osCsid=56b2762b898f77db17602b07b7f1a6e2

Ja bym brał Hebo bo te Poli sport to takie zwykłe że zapewne oryginalne są ładniejsze a te 3 to takie do skuterków made in china by pasowały :stuck_out_tongue:

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=617&products_id=3814&osCsid=e90120bc0fa21219d8f1403698ff3950

zobacz te one są jeszcze fajne

Adverion, mhh… dobra propozycja tylko boje się że to białe będzie zawsze mocno brudne :oops:
Jest napisane że w 6 wariantach kolorystycznych, a na mielochu 3 mają :-/

ja mam hebo i sa bardzo miłe w dotyku :smiley:
miałem takze te str i te akurat sa gówniane

tez mam manetki hebo, i tak jak napisał noras, sa miłe w dotyku, miekkie i wygodne, ale syfią się trochę, zwłaszcza jak się gmyra cos przy moto i brudnymi łapami się maca, trzeba czesto myc, ale mimo tego polecam je

a czy jak zmieniam sprzęgło to muszę regulować rolkamiż? :roll: a tak w ogóle coś więcej daje sprzęgło oprócz przyspieszeniaż? :oops:

jasiu napisał:

muszę regulować rolkamiż?



to zależy może się okazać że nie , ale jak stare sprzęgło było mocno wyjeżdżone to pewnie tak :D

wrona, dałem tam do góry foto rolek i sprzęgła możesz ocenić czy będzie potrzebna regulacjaż? bo nie wiem czy zamówić tylko 1 zestaw czy zestaw testowy : jakiej firmy rolki są najlepsze polini czy stage6?? :expressionless:

zamów zestaw rolek testowych a czy stage6 czy polini to jak chcesz ich trwałość jest porównywalna … ja tam mam 2 zestawy rolek testowych polini i nie narzekam :roll:

Na ja mam również dwa zestawy Stage6 i jest wszystko ok :smiley: bierz które tańsze :smiley:

a który z przedziałów wagowych?? 3.70 - 4.60 - 5.10 - 5.80gr myślę że będzie dobry :mrgreen: czy jakieś lżejsze czy bardziej ciężkie?

[ Dodano: 24-01-2010, 21:52 ]
Zamówienie złożone:
Produkty
1 x Ślizgi wariatora Minarelli 50cc
Komplet - 3szt. 15,00zł
1 x Filtr paliwa Fast Flow
d.7mm 6,13zł
1 x Manetki Polisport
Eco 18,04zł
1 x Rolki Stage6 15x12
4.00 - 4.50 - 5.00 - 5.50gr 58,05zł
1 x Dzwon sprzęgła Polini Speed
Minarelli
- Rozmiar: 107mm (250.002) 103,48zł
1 x Sprężynki sprzęgła Stage6
pomarańcz. (średnio twarde) 22,33zł
1 x Sprzęgło Stage6 Sport Pro d.107mm
Minarelli 186,50zł
1 x Świeca zapłonowa NGK
BR7HS 13,09zł
1 x Śruba regulacji linki gazu
4.5mm - 5mm

Mam nadzieje że na jutro będzie :stuck_out_tongue: tak jak poprzednie zamówienie :mrgreen:

[ Dodano: 26-01-2010, 17:38 ]
Paczka już przyszła :520: foty:


I dostałem kalendarz :stuck_out_tongue:


Założył bym to ale za zimno a garaż mam nie ogrzewany :-/
Narazie walcze z gościem o nóżkę boczną, dźwignię hamulca i białe kierunkowskazy na przód :stuck_out_tongue: zobaczymy co mi z tych negocjacji wyjdzie :smiley: I zrobię drugie podejście do Angel eye :wink: Ale teraz bez żadnych nowinek :-x po prostu z pręta i diod :lol:

[ Dodano: 29-01-2010, 21:53 ]
Znalazłem na kompie foty pękniętego amora :mrgreen:





[ Dodano: 01-02-2010, 18:10 ]
Zamówiłem u gościa nóżke boczną i dźwignie hamulca którą mam ułamaną gościu weźmie 50zł + przesyłka:P najprawdopodobniej będzie jutro albo pojutrze :mrgreen:

trochę drogo ;/ do 40 z wysylka zjedz !! :smiley:
I podegnij trochę ja zeby bardziej lezal :smiley:
Paioli sa dobre :smiley: Moj op wypadku zgial się przekrecil i huj wie co jeszcze a nie pekl xD

Danielson, próbowałem ale gościu powiedział że nie :stuck_out_tongue: szukałem gdzieś indziej i tylko drożej :smiley:

[ Dodano: 02-02-2010, 18:13 ]
z tej malagi będę mieć części http://www.allegro.pl/item904104136_malaguti_f12_f15_na_czesci.html nie wiem czy żeby jeszcze bardziej leżał :smiley:
znalazłem malage na części z fajną osłoną pompy ale jest czerwona i nie wiem czy warto brać :roll:

[ Dodano: 06-02-2010, 22:10 ]
paczka leży na poczcie :-/ w poniedziałek odbiorę :lol:

co to może być?? :smiley:
kto zgadnie :sunglasses: ?? mój pomysł rzeźbiłem dzisiaj i muszę jeszcze udoskonalić :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 08-02-2010, 19:32 ]
Paczkę już mam dam foto jak będzię mi się chciało :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 16-02-2010, 17:00 ]
Kupiłem pręt do zrobienia Angel Eye :slight_smile: i nie wiem jaki kolor diod kupić czy białe czy niebieskie :roll: foty jak leży Malaga po założeniu nóżki dam jutro z rana :mrgreen: muszę powiedzieć że bardzo leży :-> i tu się pojawił problem pękła mi sprężyna przy niej :-/ przekręciłem i tu próbuje ją opuścić i pękła :!: ale będę nad tym myśleć :sunglasses:

[ Dodano: 16-02-2010, 20:43 ]
obiecane foty :mrgreen:


Pręt kosztował mnie 7zł i jest oszukany na opakowaniu jest napisane 100cm a on ma długość 92cm :evil: ale to nic

I sprężyna :expressionless: nie wiem co z nią zrobić :-/

Jak robisz upa to skopiuj poprzedniego posta, usuń i napisz nowy :slight_smile:
Żeby było widać, że coś nowego jest … bo tak Ci tu nikt nie zagląda a co chwilę coś nowego :stuck_out_tongue:

A tamto coś … może stelaż ? :DD