Malaguti F-12 by Jasiu ;] UPPPP!!FOTY!Folia Carbon!Ryfle!!!!

Zdjęcia zacne, ale za mało szczegółowe :wink:

Dywersant, a co mialem opisać?? :wink: zrobiłem nadkole tabilce na przekładni, nic więcej

Zdjęcia dobre, ale na PJ.pl Jak do ogłoszenia to zbyt “artystyczne”. Jakbym był zainteresowanym, to ominąłbym ogłoszenie ze względu na zdjęcia pokazujące skuter z udziwnionych perspektyw. Najlepiej dać zdjęcia: jeden bok, drugi bok, przód, tył silnik licznik, siedzenie, opony :wink: Trzeba rzeczowo podchodzić do sprawy :wink:

więc tak zrobiłem malagą szlifa, więc jak na razie sprzedaż idzie na bok :frowning:
foto





Plany na zimę:
Nowy dzwon sprzęgła
Wymiana klocków tylnych, opony
Pomalowanie
To by były pierwszoplanowe zadania a drugo to audio i neonki w środku nadkola aby ładnie całe Mrugało

jasiu napisał:

więc tak zrobiłem malagą szlifa, więc jak na razie sprzedaż idzie na bok :(


Przyznaj się - specjalnie szlif zaliczyłeś żeby Malagi nie sprzedawać :mrgreen:

nie :expressionless: tak wyszło ślizgo było z górki w zakręcie :smiley:

ta jasne teraz to tak ściema :mrgreen:
Nie no szkoda malagi, w zimie będziesz małował?

no raczej właśnie nad tym rozmyślam :smiley: i nie wiem czy nie pobawić się w domu z lakierem w sprayu :wink: i tak w dwóch miejscach trzeba pod szpachlować tylko nie wiem czy będzie duża różnica w wyglądzie

Jak dobrze zrobisz to nie powinno :stuck_out_tongue:

Żywicą wszystko zakryjesz :smiley: A co do małowania sparyem to nie powinno być żle jeżeli nie narobisz zacieków też małowałem całą bude i jest OK :smiley:

wilus88luki, a jak to zaszpachluje te miejsca to jakiś podkład dać ?? :slight_smile:

Tak podkład w sparyu masz szary lub bordowy bez różnicy, ale musisz dać podkład . Napisz do mnie na priv to dam Ci kilka rad :smiley:

Parę fotek z rozkładania waria i sprzęgła i dzwonem :smiley:

Jak sprawdźić jaką one mają wagę?? :570: Bo chce kupić nowe :mrgreen:

Dzwon do wymiany :sunglasses:



Klucz którym odkręcałem wario

Przyrząd który stworzyłem do odkręcenia dzwonu :sunglasses: Trzeba go jeszcze udoskonalić

pojedź np. do jubilera i zważ tam :stuck_out_tongue: ja tak robiłem.;d Pamiętaj, żeby zaokrąglić, bo rolki straciły swoją pierwotną masę.

jasiu, masz łeb z tym kluczem :wink:

Widziałem to na filmiku :mrgreen:

jasiu, tam na rolkach powinna być gdzieś wydziargana waga, przynajmniej ja tak miałem :stuck_out_tongue:

niema miałem takie same rolki w cpi i nic nie było

jasiu ja takie rzeczy wole zespawać :stuck_out_tongue:

BALU napisał:

niema miałem takie same rolki w cpi i nic nie było


Ja w roxowych miałem napisane "MALOSSI 5.5" :-D

BALU, pod warunkiem że posiada się spawarke i umiejętności do spawania :lol: