Ludzie . Jak zarobic szybko troche $$

Siema. Kurde potrzeba mi 1100zł i nie mam pojecia jak zarobic ta sumke. Moze jakieś pomysly od wasą:D

iść do roboty :stuck_out_tongue: jeśli mieszkasz na wsi to do kogoś w pole iść pomagać czy coś… a jeśli w mieście to np. na budowę jeździć na jednym kole taczkami … można to nazwać inaczej stoppie lub wheelie :stuck_out_tongue: bo w końcu na 1 kole :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Ale głupi temat >_<
Szukać robotyyy !

Moża tez ukraść czego Ci odradzam :lol:

Sprzedaj skuter i motocykl za sumę 1100zł to na pewno będzie szybko :lol:
Do roboty, do roboty…

No w polu to ciężko już raczej. Na budowie najlepiej. Duża kasa.

zalezy na czym można dużo zgarnac jako kierowca traktora przy zestawie do kukurydzy same prawko na traktor i jazda 800 zł na tydzień dajo 16 latkoM :smiley: a jak chciałbyś normalnie pracować uprawnienia wszystkie itp to koło 3 000 zł możńa zgarnąc :slight_smile:

iść do restauracji typu pizza hut i się spytać czy jest oferta do rozdawania ulotek :mrgreen: :mrgreen:

Adverion napisał:

jednym kole taczkami .. można to nazwać inaczej stoppie lub wheelie :-P bo w końcu na 1 kole :mrgreen: :-P

hahahahhaha
najlepiej to graj w totka;p

ReKoRd, nie wszędzie tak się da, a właściwie mało gdzie… i trzeba mieć wszystkie kwalifikacje, bo tak nikt cie nie weźmie. Co do tej jazdy przy sięczkarni, to u mnie jest 100zł dniówka ;/

cin139 dobre dobre. chyba tak zrobie :smiley:

Albo rozwożenie pizzy na moto :slight_smile:
Z tym, że nie wiadomo czy Ci się będzie opłacać z paliwem (chyba, że oni będą bulić)

Kurde, mało to latarni stoiż xD

A tak na serio to nie ma prostego sposobu na zarobienie 1100zł szybko. No chyba że chcesz się pobawić w coś typu “lockerz.com” i posprzedawać zdobyte łupy… :roll:

Ja tam w żadne lockerzy i inne takie bajery nie za bardzo wierze :slight_smile:

RudY napisał:

Ja tam w żadne lockerzy i inne takie bajery nie za bardzo wierze :)


Ja też, no ale niektórzy wierzą :-P

idz na przyklad na occhrone na jakas impreze czy cos. Ja co weekend chodze i kolo 100 mam :slight_smile:

Nie z każdego taki byk jak z ciebie, Danielson :lol:

Nie jestem byk. stoje przy kiblach zawsze xDczyli nic nie robie xD

Przyznaj się, że czyścisz :stuck_out_tongue:

@top
Pożycz od starszych