ŁOŻYSKO KORBOWODU! wymiary?!

Witam,

Chciałbym kupić łożysko korbowodu pod nowy cylinnder 70cc, na mielochu widziłem takie łożyska po 20 zł, z tym że sama przesyłka to 22zł więc się nie opłaca. Dziś wybieram się pośmigać po sklepach motoryzacyjnych i popytać o te łożyska…

Tylko! Jaki jest wymiar tego łożyska korbowodu do jet forcaż! Można to gdzieś sprawdźić czy samemu muszę domontowywać cylinder, aby ujrzeć wymiar łożyskaż

Dzięki :slight_smile:

widzę że kupę wiesz o skuterach nie ruszaj tego bo zpierzysz, jak ty chcesz widzieć łożyska po ściągnięciu cyla to życzę powodzenia , trzeba rozpołowić silnik , wyciągnąć wał i ściągnąć łożyska i z nimi pójść do sklepu :573:

wrona napisał:

widzę że kupę wiesz o skuterach nie ruszaj tego bo zpierzysz, jak ty chcesz widzieć łożyska po ściągnięciu cyla to życzę powodzenia , trzeba rozpołowić silnik , wyciągnąć wał i ściągnąć łożyska i z nimi pójść do sklepu :573:


Wrona właśnie sam się wykazałeś ogromną wiedzą o budowie silnika i tuningu albo czytać dokładnie nie potrafisz...
on napisał łozysko korbowodu więc pozdrowienia z Polski Ci przesyłam skoro żeby wyjąć łozysko korbowodu rozpoławiasz silnik... -.- Tak to sobie tylko życie utrudniasz. xd

Ale zgodzę się że musisz wyjąć to łożysko i isć do sklepu to ci dadzą identyczne jakieś wzmocnione tyle że rozpoławiać silnika nie musisz, wystarczy ściągnąć cylinder i tłok.

kurwa pojebało mi się łożyskami wału :slight_smile: , mów że chodzi ci o łożysko igiełkowe :slight_smile:

Hehe dokładnie Mafioz :slight_smile: napisałem korbowodu, czyli igiełkowe :slight_smile: Już mi znajomy napisał wymiary więc będę szukał po sklepach :slight_smile: Dzięki (pomógł)