Longkia exactly[uszczelnienie króćca]

Witam, mój skuter łapał lewe powietrze z króćca ssącego. Ponieważ odkręciła się śrubka od zacisku. Dokręciłem ją z całej siły czy teraz się nie powinna się odkręcić. Mój brat mówił coś o papierze uszczelniającym do 400 0c.

I co w związku z tym >?

Zapewne odkreca się ona przez wibracje jak dokrecisz ja mocno powinna trochę tam posiedziec ale istnieja tez podkladki na wbiracje czy cos takiego sa one przeciete pod skosem ona powinna pomoc

Jak masz pod króćcem uszczelke (zdaje mi się, że powinna być - nie jestem pewien) to więcej uszczelek tam nie potrzeba :stuck_out_tongue:

Pewnie była słabo dokręcona i tyle - dokręciłeś mocno to już się nie ruszy - sprawa załatwiona :wink:
Ewentualnie możesz jeszcze po paruset kilometrach nawiniętych sprawdźić ją jeszcze raz czy się ruszyła/obluzowała - jak nie to git :slight_smile:

Bang Buum* napisał:

ale istnieja tez podkladki na wbiracje czy cos takiego sa one przeciete pod skosem ona powinna pomoc


chodzi ci o podkładkę sprężynową zapewne :->

ale nie widzę potrzeby jej dawania, jak dokręciłeś porządnie to masz spokój :P

Witam, mój skuter łapał lewe powietrze z króćca ssącego. Ponieważ odkręciła się śrubka od zacisku. Dokręciłem ją z całej siły czy teraz się nie powinna się odkręcić. Mój brat mówił coś o papierze uszczelniającym do 400 0c.




Koleś napisał swoją historie z życia...

ani nie wiadomo jak mu odpisać, jak poradzić i o co mu chodzi :lol:

No pytajnika żadnego nie ma :stuck_out_tongue: