Lockerz.com - nagrody za free

Dokładnie…

Przesadzają już, mogli się przygotować jakoś.

JUŻ JEST!!!

Fiutka znalazłeś w majteczkach?

w majatach jajeczka, fiutek się zwiną koło kolana…

małe wielkie odkrycie

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

chuj

[code:1:fe08150575]opcji ": Nie będziemy żyć Z wykupu lista dotychczas. Przepraszamy za opóźnienie. Powinno to dotyczyć tylko 60000 obecnie 4 miliony użytkowników chociaż :-). Powodem opóźnienia jest bardzo wysoki Z braku obciążenia ruchem liście, który spowodował pewne problemy PTZ wyświetlacza, który chcemy rozwiązać, zanim pójdziemy na żywo z odkupienia. We’ll keep you posted. Jesteśmy jak sfrustrowany jak ty. Trzymaj, Z-Listers.[/code:1:fe08150575]


:573: :573:

PINDA ! dodali informacje na facebooku ale nic konkretnego… trza czekać… kurwa jebana analnie czarnym kutesem… -.-

Pierdziele ide spać.

Ja jeszcze 15 min i też lece…

Ja do 3 czekam ;p

za 15 min mają aktualizować

Mafioz, myślałem, że śpisz :mrgreen:

nie, ale miałęm iść ale farem dali aktualizację to myślę że poczekam, najwyżej pośpie na wf jakoś hahahahah xD

[ Dodano: 24-11-2009, 02:40 ]
czekam do 2:50 i pierdziele to …

[code:1:ea0ed3e9b2]Wreszcie … jesteśmy coraz bardziej zbliża. Delegowanie jest stopniowo w ciągu następnych 5 minut. Niestety to nie było takie trudne. Dodaliśmy kilka dodatkowych cukierki podziękować za cierpliwość. Wykupu Jutro w południe może się spóźnić, a także w zależności od przewożonego ładunku. Z tego powodu nie chcemy, aby nie pisać żadnych razy, aby tego uniknąć. Więcej doświadczeń :-). Dzięki.[/code:1:ea0ed3e9b2]

Hahah :smiley: Dali to wam w końcu ? <HAHAHHAA>

Mam nadzieję że będzie o 18.00 bez problemów. PS3 zamawiam, bo punkty i tak podobno przepadają.

A ja to miałem tak, że wbiłem się na początku, bez żadnych problemów. Wszedłem w sklepik wybrałem sobie lapka dell (750ptz) oczywiście był dostępny. Biorę zeby kupić, a tam mulenie itp, strona się nie wczytuje :-/ Zwątpiłem :stuck_out_tongue:


Wybrałem sobie zegarek za 525 ptz, i to samo co z lapkiem. W ostatniej fazie strona się nie wczytywała :-/ Wkur*iłem się, zamknąłem lapka i poszedłem spać :smiley:


EDIT:

Chłopaki co to jestą

http://static.lockerz.com/sites/default/files/products/L01-13-P000-00536-BLA01/landing_L01-13-P000-00536-BLA01_01.jpg