Lockerz.com - nagrody za free

Oj nie marudź :smiley: Są też inne nagrody :slight_smile: Zgarnisz coś fajnego, sprzedasz i kupisz PSP :wink:

A np. taki ROCK BAND co jest do X360 na Lockerz za 375ptz na allegro stoi po ok 1k :smiley:

Chyba Ipoda nano 8GB soie wezmę, jak nic nie będzie, albo 16GB.

ja biore 8 GB bo mam tylko 388 ptz :smiley:

Kowal napisał:

Chyba Ipoda nano 8GB soie wezmę, jak nic nie będzie, albo 16GB.


Tak piszecie jakbyście to zapewnione mieli... :-P

a ja poluje na karte amazon 300 funtów :stuck_out_tongue:
jak zdobędę to na amazonie ps3 sobie kupie i może na gre starczy jeszcze jakąś i tym sposobem można mieć ps3 za 500pkt :stuck_out_tongue:

To kiedy ten event bo juz się zgubiłem?

Shakin napisał:

I dzisaj o 01:00


i jutro o 18 ;p

Mafioz, a Mógłbyś wyjaśnić jak działają te karty amazon? Najlepsze jest na francuskim bo za 500ptz jest 450Euro.

sam nie wiem dokładnie, ale chyba dostajesz jakby kupon, nie wiam, jakiś kod Ci przysyłają dzięki któremu masz kase na koncie czy jakś tak.

Ciekawe jak będzie tym razem :slight_smile: Bo ostatnio to była masakra, to wszystko się muliło :-x

Będzie pewnie lepiej bo Z-Listerów jest mniej niż wszystkich :stuck_out_tongue:

Tylko wiesz tych amerykańców sporo jest :stuck_out_tongue: więc i Z-Listerów będzie też sporo :-x Ale coś tam będzie luźniej :slight_smile:

Ostatnio to 2-3 minuty i wszystko zgarnęli :-/

Ale z-list to podobno tylko 2%-50 000 ludzi, Dużo mniej w porównaniu z 2mln co się rzuciło.

Ojj :stuck_out_tongue: Z tego co pisali na forum lockerz to userzy z PL pod względem liczby są zaraz za hamerykańcami :smiley:

nie jest źle, już nie zostało dużo czasu a stronka śmiga ładnie jeszcze :smiley:
muszę coś zamówić muszę noo !!!

[ Dodano: 24-11-2009, 00:46 ]
nawet na facebooku w ciągu 26 minut tylko 460komentów, bardzo mało w porównaniu z tym co było ostatnio ;p

hah ostatnio to 1-2 minuty i ponad 1000 komentarzy :smiley: :-/

oho… zaczynają się problemy i lagi… -.-

Może ktoś podrzucić link na facebookaż :stuck_out_tongue: No przed chwilą lockerz was offline :-/

wpisz sobie w google facebook lockerz i 1 link, mi nawet się ich facebook laguje xD

Coś zjebali.