Lockerz.com - nagrody za free

to gówienko na iphone’aż xD

Ta ;p

A mi koszulka jeszcze nie przyszła.

Mi koszulka też jeszcze nie przyszła :stuck_out_tongue: Ale będzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

A ja jeszcze wcześniej od mafioza miałem vipa.

nie lubią Cię xDD

ja mam wiadomość ze dopiero niedawno wysłali i przyjdzie od 4 do 6 tygodni :smiley:

ja mam wiadomość ze dopiero niedawno wysłali i przyjdzie od 4 do 6 tygodni :D


ja Ci powiem że moja w 11 dni doszła z USA do PL a 19 dni szła z PL do mnie hahahahahah xDDD

Mafioz, przestań mnie przedrzeźniać , wszędzie gdzie coś napisze zaraz , od razu opisujesz TY :smiley:

Bo cie kocha :slight_smile:

wrona napisał:

Mafioz, przestań mnie przedrzeźniać , wszędzie gdzie coś napisze zaraz , od razu opisujesz TY :D


ba ja wszystko wiem i dziele się wiedzą haha xDDD

RudY napisał:

Bo cie kocha :)


ciebie też xD

Tez chce koszulke łeee :frowning:

wyczytane na naszej klasie Witam, wszyscy pewnie znacie serwis Lockerz.com, na którym można w łatwy sposób zdobyć fantastyczne

nagrody.
Ja, jako jedna z 164 osób na świecie należę do elitarnej grupy LAB (Lockerz Advisory Board), dzięki

czemu dysponuję zaproszeniami na konta “Lab Premium”, w których na start otrzymujemy 50PTZ oraz

Status Z-list, czyli podwójne naliczanie punktów za wchodzenie na stronę i odpowiadanie na Dailies

bez konieczności zapraszania 20 osób.

Takie konto na pewno przyda się, ponieważ w ciągu najbliższego tygodnia znów zostaną dodane

przedmioty, które można wymienić za punkty. Tym razem tylko dla użytkowników ze statusem Z-list.


Zaproszeń jest zaledwie 20, więc kto pierwszy - ten lepszy.
Można je zdobyć na stronie www.vip-lockerz.eu

Pozdrawiam

w szedłem w stronę i zeczywiście owa jest i można zdobyć zaproszenie :smiley:

a według mnie to jest ściema i dostaniesz zwykłe zaproszenie ;p

Też mi się tak zdaje. Jak było u ciebie wronaż

założyłem kolejnego e-maila , i podam Angielski adres zobaczymy co będzie :smiley:

Założyłem meila, wysłałem w ten link i przyszło takie same zaproszenie jak przed tem

Mi cos lockerz ciagle nie dziala, ajak dziala to mam 0 punktow. Macie adres e-mail do nich?

Czytajcie ich facebook ludzie!

Mają ciągle problemy z wyświatleniem PTZ i znajomych…

A Wam normalnie pkt idą?