Laser x-pro

Witam, nie długo będę mieć trochę kasy. Dlatego planuję kupić wydech laser x-pro. I oto moje pytania:
-czy jest on dobry, i czy poprawia osiągiż
-ile może kosztować jego regulacjaż
-czy będzie on dobrze chodzić w longjii exactly 50 2t.
Acha i mam pytanie niedotyczące tego tematu:
-czy za ok. 500zł zrobię tiun: laser x-pro, malossi multivar, jakieś sprzęgło i dzwon, do tego chwytak powietrza i większy wiatrak.
Ile wtedy poleci jak teraz jest moduł NEW RACING, i dysze 6,5mm. I z lekkiej górki leci 80km/h?

nikodem239 napisał:

czy jest on dobry, i czy poprawia osiągiż


tak

nikodem239 napisał:

-ile może kosztować jego regulacjaż


jak dobrze pójdzie to włożysz te rolki co ci dadzą do wydechu ( jezeli kupujesz nowy) to bd latać

Zazwyczaj sportowe wydechy są plug & play czasem jest potrzebna nie wielka regulacja gaźnika

nikodem239 napisał:

-czy będzie on dobrze chodzić w longjii exactly 50 2t.


tak



nikodem239 napisał:

-czy za ok. 500zł zrobię tiun:.....

Nie ma opcji nawet na używkach było by ci ciężko.

nikodem239 napisał:

. I z lekkiej górki leci 80km/h?



oprócz tego co wymieniłes to seria ??

Jak tak to ci licznik sporo kłamie

Mój skuter jest tylko blokowany na module. A dysze były zmieniane na większe, i są one podobno 6,5mm. Licznik dobrze wskazuje, bo na początku też myślałem że mi sporo kłamie. Ale po tym jak zzmierzyłem z samochodem, to działa równiutko. I te 80 jedzie jak jest jeszcze dobrze silnik nie nagrzany. Bo jak nagrzany to tylko 70km/h.

Duża różnica coś… w 500zł się nie zmieścisz raczej… chociaż …
jak ma się farta to :
Lasera za 300 z przesyłką idzie wyrwać
Multivara nawet za 100 z przesyłką
Sprzęgło S6 np. też około 100 z przesyłką

ale o dzwonie,chwytaku i większym wiatraku zapomnij;)

nikodem239 napisał:

80 jedzie jak jest jeszcze dobrze silnik nie nagrzany. Bo jak nagrzany to tylko 70km/h.



Może jeszcze na ssaniu :P

nikodem239 napisał:

A dysze były zmieniane na większe, i są one podobno 6,5mm.



jak juz to 0,65mm czyli popularnie zwane 65 :) do serii silnika to jest OK dysza :) w standardzie pewnie była ok 60

Kowal napisał:

nikodem239 napisał:

80 jedzie jak jest jeszcze dobrze silnik nie nagrzany. Bo jak nagrzany to tylko 70km/h.



Może jeszcze na ssaniu :P


Na ssaniu to nie, bo zawsze jak go rozgrzewam to chodzi aż się ssanie wyłączy czyli ok. 2-3min.

[ Dodano: 11-06-2012, 19:42 ]
To jak teraz leci 80km/h to jak będzie laser x-pro to ile polecić??