[L] Prawo Jazdy B corner

Kowal, miałem świetnego instruktora, mam smykalkę do jazdy, więc w ciągu tych kilkudziesięciu godzin nauczyłem się nie tyle jeździć, co bardzo dobrze jeździć. Na egzaminie egzaminator wypalił do mnie, że rajdowcem zostanę xD Myślę, że jest dobrze. Najważniejsze, to trafić na uczciwego instruktora, który będzie cie traktował jak ziomka, to potem jest z górki :wink:

(2012-02-13 10:10:57) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

Wkońcu się coś ruszyło

co tak długo? ja odebrałem tydzień po egzaminie

Ja też, ale w każdych miastach jest inaczej :stuck_out_tongue: ale jak już ma postępowanie administracyjne to powinno dojść do piątku :slight_smile:

Kurde jakby doszło do piątku to byłbym wniebowzięty ;D Babka mi gadała że jak wyślą z Wydziału komunikacji do wytworni papierów wartościowych to może trwać wyrabianie do 7dni ale pewnie to jest czas maksymalny jaki mogą wyrabiać więc może mi się fartnie :smiley:

Do dwóch tygodni potrafią trzymać :stuck_out_tongue:

najfajniej mają ci z warszawskiego, kuzynka (czyt. z telak) odebrała prawko po 3 dniach :slight_smile:

Dywersant napisał:

Do dwóch tygodni potrafią trzymać :P



Nie mogą :P Babki się pytalem i mowila ze maks 7dni maja na wyrobienie i przyslanie.

wrona napisał:

najfajniej mają ci z warszawskiego



z czegoś!

ja pie… no logiczne że chodzi mi o mazowieckie

wrona, to pisz MAZOWIECKIE cioto! :573:

dywer ogarnij się moze co … to tylko taka moja sugestia .

Dzieci spokój !

Nooo i prawko odebrane hehe :smiley:

Nareszcie:) dziś dzwonił do mnie facet od nauki jazdy i umówił się ze mną na pierwszą jazde jutro o 17… Zapisałem się jakieś dwa tygodnie temu, ale wiadomo okres ferii to niektórzy wyjeżdżają. Teraz w końcu ustaliliśmy dogodny termin i zobaczymy co z tego wyjdzie :stuck_out_tongue: Pod koniec kwietnia mam 18-stkę i myślę, że akurat zdążę wyjeździc te 30h, bo wiadomo trzeba to pogodzic ze szkołą;/ No, ale co ważne, o ile nie najważniejsze oprócz kat.B robię też A! Swoją drogą to już dużo nie brakowało, a o A mógłbym zapomniec na kilka dobrych lat:(


PS.

Gratuluje wszystkim (tym co pisali wyżej) zdania na prawko! :slight_smile: