Kymco Vitality - wszystko o nim.

To jest normalne. Metal z którego zrobiono żarnik (czyli wolfram) paruje i osadza się na bańce i stąd ten efekt. To normalne zjawisko zwane zużywaniem się.
A jakie te żarówki kupiłeś? Całoszklane 3 czy 5W? Ja myślę o diodowych z norauto.

Całoszklane W5W 5W za 2.95zł dwie sztuki :D Też myślę o diodowych,ale na razie te wsadzę.

jak by ktoś chciał to mam spolszczony schemat do Vitalki - pisać na gg: 8932250

Madi,a twoja Vitalka,który rocznik? Jak możesz to zerknij na żarówki postojowe czy też są czarne banki na końcu i czy odbłyśnik nad nimi zmienił kolor bo u mnie tak i nie wiem dlaczego.

Zrobił się lekko czarny, Hugo? Może się wypalił, pewnie tam jest srebro na plastiku...

No taki czarny jest. Co myślicie o tym:

http://kymcosklep.bazarek.pl/opis/825641/szyba-czolowa-hiszpanskiej-marki-puig-city-touring-do-kymco-vitality-50-2t--4t.html

Mam jeszcze prośbę,jeśli ktoś wie jaka jest oryginalna dysza do vitalki dawana w komplecie do odblokowania gaźnika? Szukałem w sklepach internetowych i nigdzie nie ma. Jak kupiłem ten drugi skuter dla mojej to niestety nie ma dyszy w komplecie :(

Hugo dysza powinna być wraz z tuleją do wariatora, jeśli nie masz zapytaj w serwisie, powinni mieć.
Pytałeś o żarówki postojówek - u mnie nie są czarne na końcach oraz odbłyśnik nie jest odbarwiony. Moja Vitalka rocznik 2010, 4800 km.
Ta szyba mi się podoba ale jej cena już nie...

W serwisie to na pewno maja,chcialem kupic wczesniej bo tuleje mam. To u Ciebie jeszcze nie szczernialy zarowki i odblysnik jak masz 2010 rocznik.

żarówki tak mają że po pewnym czasie robią się czarne, tym się nie przejmuj.
Co do dyszy - udaj się do salonu gdzie kupiłeś skuter i powiedz, że dyszy nie było i powinni dać Ci ją za darmo. A gdzie masz serwis? W Grójcu, Piasecznie czy może gdzieś indziej ?

ja kupilem skuter od kogos prywatnie. Tulejka jest,a dyszy nie ma. A masz jakis dobry serwis?

Ogólnie to ciężko z dobrym serwisem. W Piasecznie jest kilka serwisów, w większości zdzierają kasę np. przegląd 160 zł a sprawdzą tylko stan paska i wariatora, wyczyszczą filtr powietrza i tyle. Jest jeden serwis z uczciwym człowiekiem, bardzo życzliwym. Choć ja sam sobie serwisuje skuter, bo takie rzeczy jak czyszczenie filtra, gaźnika, sprawdzenie stanu paska, rolek, świecy to tak na prawdę każdy w garażu może zrobić. Swój skuter rozebrałem kilkakrotnie z plastików (z ciekawości jak w środku to wygląda :wink: ), ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Mam porysowany lewy bok, w sierpniu '11 jadę nim nad morze.
PS: zobacz, bo może masz dyszę zmienioną na tą właściwą i kupno nowej będzie nieopłacalne.

Dysza nie jest wymieniona bo ten skuter jest nowy. Nie wybierasz sie dzis pojezdzic?

Ktoś wie jaka jest oryginalna,odblokowana dysza w Kymco Vitality?

Seryjna odblokowana ma oznaczenie #85 z tego co wiem

A ile średnicy? Szkoda że Cię nie było bo miałem chęć pojeździć.

wbij na gadu ;)

Co do tej szyby to widze ze i pasowala by do Inca Street ale wydac 330 zl na szybke z plastiku to jest hmmm sporo.

droga ta szyba, choć widząc jaka ona duża, można stwierdzić, że komfort podróży bardzo by wzrósł...

madi napisał:

droga ta szyba, choć widząc jaka ona duża, można stwierdzić, że komfort podróży bardzo by wzrósł...

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=szyba+skuter