Kymco Agility City 125 czy Keeway Outlook 125?

Woody i co wybrałeś miałeś do czynienia z keewayem

Za Outlookiem przemawia:
- większa moc silnika,
- silnik chłodzony cieczą,
- większy zbiornik paliwa,
- mniejsza emisja spalin i mniejsze zużycie paliwa,
- ładniejszy wygląd.

Nic jesienią nie kupiłem, bo sezon się kończył i teraz temat powraca. Na Keeway'a raczej się nie zdecyduję, bo oferta, którą wcześniej rozważałem wygasła. W grę wchodzi zatem Agility City 125 jeśli nie zdecyduję się na dorosły motocykl...;)

woodysurf, tydzień temu widziałem na allegro, oferte sklepową Outlooka 2010r w cenie 4990zł, może jeszcze się pojawi? ;)

Nie rozumiem. Po co pchać się w chińskie konstrukcje jak ma się fundusze na coś markowego ?

Kapuchon, zastanów się może ten Outlook jest lepszy..Czemu większość z Was patrzy tylko i wyłącznie na markę, a nie na inne detale? poza tym Kymco i Keeway to prawie równorzędne marki, a porównując Agility City 125 i Outlook 125, mimo że też jestem fanem Kymco, wybrałbym właśnie Outlooka, za dokładne spasowanie plastików, nienaganną jakość wykonania, silnik chłodzony cieczą, większy bak, mniejszą emisję spalin i zużycie paliwa, podwójny reflektor, licznik z obrotomierzem i rozkładane podnóżki pasażera. Poza tym że Outlook ma lepszy silnik, większych różnic nie widzę, obydwa mają na tylnym kole tarcze i to samo ogumienie CST. W odróżnieniu od Kymco, Keeway posiada markowy akumulator Yuasa -made in japan.

Sam jeżdżę chińskim skuterem ale na 99% ten Kymco zrobi 2 razy więcej km bez jakichkolwiek usterek.

Kapuchon nie wiesz co mówisz

kymco to sprzet bezawaryjny lejesz benzyne i jedziesz a z keeweyem roznio to moze byc jednak to chinszczyzna wiec zdecydowanie polecam kymco