kurtała i rękawica

No witam.

Mam problem… otóż chce kupić sobie kurtkę i jakieś rękawice na moto… proszę abyście mi doradzili.

Kurtka:
-tekstylna
-ochraniacze wyjmowane barków pleców łokci
-cała czarna.
-do 400 zł max

myślałem nad kurtkami adrenaline możecie coś powiedzieć o tej firmie ?

Jeśli chodzi o rękawice
-skórzane
-protektóry carbon
-wentylacja
-krótkie czyli do nadgarstka a nie takie przedłużone :slight_smile:
-do 150 zł max

Pozdro pomóżcie

Rekawice krotkie sa bezsensu, ale twoja wola. Ja krotkie uzywam tylko do lasu.

Kurtke adrenaline mam, jakas za niecale 300 zl kupiłem rok temu i daje rade, szalu nie ma, ale za ta kase to nei zaluje :wink:

czemu są bez sensu ?

Hokster napisał:

czemu są bez sensu ?


Bo wiatr napierdala ci po nadgarstkach i dopiero po paru latach poczujesz(cholerny ból), że źle zrobiłeś.

Nie kupuj krótkich rękawic, jeżeli masz zamiar jeździć w nich więcej, niż tylko od czasu do czasu w terenie.


Kurtki Adrenaline kupisz w granicach 300zł z wszystkimi ochraniaczami, membraną i wypinaną podpinką ;) Kurtki dobre, wygodne, nadają się na wypady na miasto, w teren jak i na wypady po 300km i więcej ;) Mam DOX'a i polecam, bo naprawdę funkcjonalna kurtałka ;)

no i jeszcze krotkich rekawicach zawiewa ci pod rekaw ciagle, latem to jest moze i dobre, ale latem i wieczorem juz nie, a w deszczu to juz porazka, no chyba ze sobie kupisz 2 pary rekawic - a tak pewnie nie będzie, wiec jak juz to najpierw kup dlugie.

A moj model kurtki to Brute, jakby co.

ok a kupie jakieś fajne do 120 zł ? Prosił bym o linki

cos na szybko: http://moto.allegro.pl/rekawice-skorzane-tschul-212-carbon-moto-akces-i1660288446.html

no powiem Ci że konkretne są :slight_smile:

A możesz mi opisać trochę tą twoją kurtałke Adrenaline ? Czy może zdecydować się na kurtkę nitro ?

kurtka, jak kurtka.
Ma wypinanan podpinke ocieplajaca i podpinke przeciwdeszczowa.
Jak się wszystko wypnie to można i po saharze jezdzic, a ze wszystkim wpietym jezdzilem przy zerze stopni plus bluza pod spodem i bylo cacy.

ochraniacze barkow, lokci i cos tam na plecach, kieszenie jakieś ma, dosyc wygodna. jedyne co ma wkurzajace to cisnacy kolnierz, albo ja mam za gruby kark.

co do rękawic ktore podał Kruczek, mam takie i POLECAM ;).

A ja polecam te rękawiczki:
http://allegro.pl/rst-chicane-rekawice-kevlar-skora-scigacz-xxl-i1626578418.html
kupiłem sobie je niedawno i są super… ciepłe wygodny i w ogóle super… tylko jak dłużej w nich pośmigam to mi łapy farbują :mrgreen:

Bierz rękawice podane przez Kruczka lub Adrenaline City Pro(mam, używam, polecam, posiadają świetną wentylację, są wygodne i mają mnóstwo ochraniaczy).