kupno tzr 50

macie może jakieś propozycje tego modelu :?: :?: :?:
bo szukam na allegro tego modelu już 4 miesiące i nic nie mogę znależć
rok 2004-2011
stan igła ma być i przebieg max 11k
z góry dzięki za pomoc
ps. mój 1 post na tym 4um

Yyy jak to nie mozesz znaleźć na allegro TZR przecież tego jest ok. 150sztuk wystawionych :stuck_out_tongue: Chyba ze chcesz jakoś bardzo bardzo tanio wyrwać czy coś w tym stylu…

Jak chcesz stan igła to jedź i oglądnij, bo tak po aukcji to każdy jest igła.

budżet nieograniczony tylko nie ma co kupić i już nawet myślałem nad nową ale tak pomyślałem że może wy mi coś podsuniecie :wink:

Jak masz nieograniczony budżet to bierz nową, w końcu ktoś je musi kupować, żebym ja mógł kupić używaną :stuck_out_tongue:

nowy ostatecznie ale pytam czy wy macie jakieś propozycje nie musi być koniecznie tzr może być rs ale tylko nowy model, myślałem też o aprili rs 125/50 o nowym modelu ale na allegro aktualnie jest tylko jedna sztuka i to 2006 poobijana za 11k

jak chcesz kupić używaną rs 125 to nie bierz takiej która ma przebieg powyżej 10k… bo przeważnie takie są zajeżdżone

W 125/50 to ja bym się osobiście nie bawił. A jeśli podoba Ci się TZR i zastanawiasz się tylko z jakiego rocznika kupić to weź coś koło 2009 roku - najbardziej się opłaca.

Adverion, pierdzielisz :stuck_out_tongue: Znajdź mi chociaż 5 sprzętów z oryginalnym przebiegiem…

Jak masz 13 lat to zostań przy 50. 125 będzie dla ciebie za mocne. I to nie jest wymysł ani mój, ani ustawodawcy.

Dywersant napisał:

Adverion, pierdzielisz :P Znajdź mi chociaż 5 sprzętów z oryginalnym przebiegiem...


Już nie mów że wszyscy cofają liczniki zresztą to idzie się skumać po roczniku wyglądzie malowaniu itd.

Adverion, porażająca większość sprzedawanych pojazdów ma kręcone liczniki. Jeżeli wychodzi ci, że motocykl przejechał rocznie mniej niż 3000km według wskazań licznika[np. rocznik 1996(15lat) i 20000km przebiegu], to jest poważne ostrzeżenie, żeby zastanowić się dwa razy nad kupnem. Sam mam przejechane 38000, a mam rocznik 2002. Wychodzi mi średnio 5000km na rok.

ale wiadomo jedni śmigają mniej, drudzy więcej…
Chociaż w sumie to masz rację … bo każdy normalny człowiek zacznie gdybać jeśli przebieg jest mały a moto ma swoje lata…

Mi w DT wychodzi(ło) średnio 1500km na rok, a kręcone nie było - remont się szykował jak w każdej innej czyli przy parenastu tysiącach :slight_smile:
Wszystko zależy od tego na co się trafi i już…
Od razu po tekście na aukcji można skumać czy kolesiowi zależy na szybkiej sprzedaży i odklepaniu wszystkiego i zebraniu kasy czy sprzedaje sprzęta z jakiegoś konkretnego powodu, a nie przez to, że jest rozpieprzony … Tak samo juz podczas rozmowy można skumać czy ktoś dbał o sprzęt

nie czytam połowy tematu bo od kiedy kur.wa tzr 50cc to motocykl badź maxi skuter ??!!

wrona, a teraz wyjaśnij, co miałeś na myśliż :stuck_out_tongue:

edytowałem posta ;p

wczoraj byłem trochę nie ten teges ;p

wrona, ach jak ja kocham kazdy po alkoholu jest taki szczery i wyraza swoje zlosci :stuck_out_tongue:

ja nie byłem po alko ;p