krzywe lagi, da się samemu to wyprostować?

Więc tak, dzisiaj nauczyłem się żeby nie podrywać bzyka 20m przed garażem xD zanim zorientowałem się że trzeba chamować byłem już prawie na drzwiach… Wiem wiem…<hahaha> ale jak zobaczyłem swoje lagi przestałem się smiać… czy wie ktoś jak je naprostować tanim kosztem… wiem, że na warsztacie wyniesię mnie to 70-100 PLN…

właściwie to chyba tylko jedna jest krzywa…
a wygląda ona tak:





jak już skończycie się śmiać to proszę o sensowne odpowiedzi…

o kurwa, wsadź to w odbyt i spróbuj wyprostować,
a tak na serio to może i się da w co wątpię, ale jak już się da to i tak nie będą takie jak nowe, jeszcze się zabijesz na tym.

nie wyprostujesz już golenia , będzie fałda , i to jest tak chujowo wygięte że tego nie wyprostujesz dobrze … ja kiedyś miałem lekko wygiętego laga , ale nie goleń tylko w to co wchodzi i na to grubą rurę założyłem i na zimno pociągnąłem i są proste , ale wątpię żeby u ciebie poszło

ja bym :smiley: kolego pod prasą spróbował ;D
Jak matrixem w kamienie się wpakowałem to mi się koło przesuneło całe do ramy xP
i tata dał koledze i pod prasą wyprostował i było git xP

a moze ma ktoś z was takiego laga lewego do oddaniaż

jtro pojade do warsztatu, juz nawet mam numer i tam podobno takie rzeczy potrafią jakoś zrobić… zobacze co mi powiedzą…

a jak myślicie, jeżeli uda im się to wyprostować elegancko to czy nie będzie słabsze w tym miejscu? chodzi mi o to czy nie będzie łatwo wygiąć przy większych obciążeniach?

no na pewno będzie osłabione, ja nawet bałbym się już z takim prostowanym jeździć tylko kupił bym nowy…

Adverion, pierdoli glupoty. Normalnie ludzie prostuja w warsztatach ramy, polki, lagi i nie tylko w pizdzikach ale tez scigach i jezdza wiec jak dobrze zrobione będzie to będzie tak samo jak fabryczne. Choc lepiej by bylo kupić na allegro tego jednego po 40 za sztuke ostatnio widzialem :slight_smile:

http://allegro.pl/item1057357124_amortyzatory_lagi_yamaha_aerox_inne_czesci.html dzwonic i pytac o potrzebne części

no z tym gościem już wczoraj rozmawiałem, trochę ma opory sprzedac tylko lewego ;/

to musi być paioli jak bym bral tylko lewego lagaż czy innej firmy pasowało by komplet brać?