Korektor Momentu

co mi da ten Korektor bo zbytnio nie wiem czy się opłaca wywalać na niego kasę czy seryjny kupić.
Mam yamahe neos z 98r :slight_smile:
Tuning jaki mam to:
Polini Eco Kit
Przeciwtalerz Polini Air
Sprzegło polini 2g III
Dzwon Polini Evolution II
Wkładka Polini
Wydech Polini Super Race
Dysza głowna 80
Aha jak myślicie zgraja się te części :slight_smile:

link nie działa (kopiowałeś skrócony link)

zgrać się zgrają, coś ci tam da na przyśpieszeniu, ale główne uroki sportowego korektora widać w 70ccm chociaż w 50ccm i tak poczujesz lepsze przyśpieszenie no i minimalnie v-max
ogólnie, to ja bym brał bo nie jest wcale takie drogie… :slight_smile:

Adverion napisał:

o ja bym brał bo nie jest wcale takie drogie



czy ja wiem , wolałbym se w wałek kupić albo dołożyć kasy i jakiś lepszy wydech , albo coś w tym stylu , a najlepiej to w ogóle nie kupować , ja wiem że to korci ,ale z biegiem czasu z takiego tuningu się wyrasta , ja nie raz usłyszałem wrona , odpuść se nie warto .. szkoda na to kasy (ja se myślałem że nie że w ogóle chce zrobić z niego petarde i w ogóle ...)i jak teraz myśle ile szmalu poszło , to łapie się za głowe ..


jedyne zakupy z jakich jestem zadowolony to , nowe łożyska felgi i wydech , a gdybym mógł zacząć tuning od nowa i dostać te kasę s powrotem (nie wiem jak to poprawnie napisać taki mi poprawił słownik ,,s"/,,z") to zostało by mi w rękach parę tysięcy złotych :573:

:573:

Lepiej dolozyc trochę i kupić cylinder 70ccm niz ten korektor

Chociaż bym znalazł na drodze te 382,37zł to i tak bym nie kupił teko, bo po kiego tyle kasy wywalać na coś co da mniej niż inna rzecz za tą kasę.
A przecież nie masz tuningu klasy racing czy evo to seryjny korektor spokojnie wystarczy.

Thx temat można usunąć :slight_smile: