Korektor do wymiany???

Z objazdem przez A2 też uważać trzeba :-) Zastanawiałem się kiedyś, czy ma sens zimowa trasa A2 z Wawy przez Niemcy do Włoch, jak bramki pod Poznaniem potrafią zatrzymać ruch na dobre. Na szczęście zawsze ruszamy nocą, więc szanse utknięcia pod Poznaniem z okazji zjazdów do miasta jest niewielka :-) I za każdym razem jak słyszę o zatkanej autostradzie przez bramki, to się zastanawiam co będzie, jak ktoś kiedyś uruchomi jednak bramki pod Wawą... Cały POW stanie natychmiast i sens korzystania z obwodnicy zniknie. Już czasem widać ^wąskie gardła^, np. zjazd z S2 na fragment S7 pod lotniskiem cargo. Potrafi być kilka kilometrów koreczka tylko dlatego, że mamy tu zjazd w tunel. Droga przed i za całkowicie luźna...

Korektor wrócił do właściciela - do "sklepu". Przyjęli reklamację, oddali kasę w kilka dni+zwrot za przesyłki - to zalicza się na duży plus dla nich. Na minus (też duży) - stwierdzili, że "korektor nie jest krzywy" (dziwne, bo dla mnie coś co niszczy pasek i na oko widać że kiwa się - jak to ktoś opisał: jak koła Kamaza - jest krzywe). Na moją prośbę żeby sprawdzili ew. drugi wysyłany korektor bo proszę o absolutny brak bicia tarcz korektora, miałem odpowiedź żebym "kupił gdzie indziej". Nie wiem jak do tego się odnieść: albo nie chce im się sprawdzać, albo mają wszystkie egzemplarze pogniecione i nie mieli co wybrać. Chociaż... jedno odniesienie mam - już u nich nie kupuję. Po prostu stracili (kolejnego?) klienta. Widocznie im nie zależy. Nie szkodzi, są jeszcze inni. Tylko że czasu dużo zleciało :-( .
.
Rozglądam się za innymi. A skuter stoi i tylko go odkurzam ;-) . Dobrze że choć teraz pogoda paskudna, to przynajmniej mniej mnie wkurza że stoi i nie jeździ.
.
PACI, ten co podałeś go w linku wyżej (gdzie kupowałeś zestaw) korektory które dostałeś ma proste? Wiesz.... pytam bo nie chce mi się znów tracić czasu. Ciekawi mnie tylko dlaczego gość ma dwa zestawy, niby takie same, a cena różna:
http://allegro.pl/sprzeglo-kpl-wapor-wilga-quest-coliber-chiny-49-i5240842781.html
http://allegro.pl/dzwon-sprzeglo-lozysko-kpl-139qmb-romet-zipp-4t-i5710349047.html
Hmm........

To zależy kiedy kupil i jaki był kurs ojro:) dlatego to samo a ceny różne, co do zestawu to zamontowalem od nich kilka takich i jak na razie nikt nie nazeka i reklamacji mi nie zgłasza.

Dzięki, to kupię jeden egzemplarz.