Konkurs Virtual Tuning edyszyn chyba II

No więc tak: potrzebowałem zdjęcie colibera więc wpisałem w googlach coliber wrzuciłem GRAFIKA i w drugiej linijce jest mój VT z edycji I :stuck_out_tongue:
No i tak mnie natchnęło na zrobienie konkursu bo jeszcze przeglądając tamten temat to lipa panowie … wielu starych tu już nie zagląda :{ siwy_fact, Mafioz, Jasiu226, Damianho, Carmen, SiWy(?) … LI - PA ! ! !
I w ogóle w Nonsensię nuda i pustka.

No więc tak:

1. Prace przesyłamy od założenia tego tematu przez 2 tygodnie + dzień :smiley: czyli do 11 czerwca 2011r.

2. Prace wysyłamy do mnie na PW tutaj na forum po uprzednim wrzuceniu na jakiś hosting zdjęć (najlepiej imageshack)

3. Maksymalna rozdzielczość przesyłanych obrazków to 1024x768 pikseli.

4. Po zakończeniu czasu na przesyłanie prac - w tym temacie pojawi się ankieta która będzie trwała przez tydzień.

5. Nagrodą będzie prawdopodobnie ranga VT Master no i oczywiście respekt, poważanie, popularność, sława i pieniądze :stuck_out_tongue:

6. Jako obrazek do obróbki wybór początkowo padł na Gilere ICE ale jako, że jedyny konkretny do obróbki obrazek był w małej rozdzielczości to zmieńiłem na:


http://www.skuterówo.com/content/39-Gilera-DNA-50.jpg

ja to w ogóle w VT jestem noga, itd… ale kurwa może się pobawię :d…

Wygra wrona

ja się pobawie ciekawe co wymyśle :smiley:

Wszyscy się mają bawić ! :slight_smile:

:smiley: ja już tworze mój składak :smiley: wiem ze nie mam szans ale dla zabawy i tak nudy na kompie :smiley:

No wiadomo, że dla zabawy :stuck_out_tongue: Wystarczy popatrzeć na mój VT z poprzedniej edycji jak walnąłem Colibera - crossa :smiley:

ja juz moja DNA zrobiłem w 75% wiec pewnie będzie mianiana jak zwykle :slight_smile:

ja juz moje skończyłem ale podesle puźniej moze jescze cos cekawego przyjdzie mi do głowy

a tak btw to to jest juz chyba edyszon 3

No III edycja - jak ci się chce to zmień bo mi się nie chce :stuck_out_tongue:

Jak na razie lipa bo nic nie przyszło :{

ja robilem z silnikiem i plugiem+boczek od 636 ale mi się cos zjebalo i nie mialem obrazu i nie chcialo mi się od poczatku robic

masz jeszcze mase czasu sprubuj :slight_smile:

właśnie nie mam czasu bo mi się elektryka w sliderze jebie ;/ tzn nie reaguje na stacyjke tak jakby caly czas b yl zaplon wlaczony

ale co cały czas rbisz te elektryke ?? smaruj dżemorem i nie pieerdol :slight_smile:

i co podesłał ktos cos ?? czy wygram walkowerem ??

No na razie jest chwila policze…

0 prac -.-

WACUSIOWE FORUM !!!

Już się miałem pobawić, ale jak jest zero prac to oficjalnie daję sobie siana i utrzymuję rangę ;p

ni jest zero prac bo jest moja tylko jescze ja wyśle

albo nie nie wysyłaj wygram walkowerem , chcociaz zresztą z moja aktualna pracą i tak byś nie wygrał :slight_smile:

No to Damianho musisz jednak robić :smiley:

Ja znowu zrobię jakiegoś lolowoza :smiley:

przypominam że jutro ostani dzien na oddwanie prac :slight_smile: