Komin Malossi Sport 70cm (p/g)

Mam dylemat co wybrać do tego cylka.
-Mallosi MHR Team II
-Yasuni C16
reszta seryjna ale mam zamiar od razu kupić wał , wariator i sprzęgło.
Myśle o tym MHR bo potem mam zamiar wstawić racingową 70
Co wy na to? Czy ten potwór MHR nie zamuli mi bardziej niż obecny seryjny? Czy da się go wyregulować na sporcie?
Co do c16 obaw nie mam ludzi śmigają na malossi sport 70 + c16 i ładnie im to chodzi.
(piaggio/gilera)

Skoro chcesz wrzucać racinga później to bierz tego MHRa od razu - po co kupować coś co później może być za słabe pod cylinder :slight_smile:
Chyba, że nie jesteś pewny, że będziesz zmieniał to bierz C16.

MHR T2 może zajeździć ten cylinder :wink:
Co do regulacji - wg mnie może być trudno ale się raczej da :stuck_out_tongue:

co rozumiesz przez pojęcie zajeździć ten cylinder ?
racinga bd wkładał ale dopiero za 2 sezony ten dopiero ma na kulane 3000km
a ten mhr t II ciągnie od samego dołu tak jak PFR3? Nic nie mogę znalesc na temat tego wydeszku

Michal87 napisał:

co rozumiesz przez pojęcie zajeździć ten cylinder ?


Jak wydech za mocny pod cylinder to może się szybciej zatrzeć - przynajmniej tak słyszałem.

Michal87 napisał:

racinga bd wkładał ale dopiero za 2 sezony ten dopiero ma na kulane 3000km


No to nie wiem - i tak źle i tak nie dobrze ;) MHR T2 i latasz jak marzenie :P O ile wyregulujesz ;)

Michal87 napisał:

a ten mhr t II ciągnie od samego dołu tak jak PFR3? Nic nie mogę znalesc na temat tego wydeszku


aa tego to już nie wiem

Michal87 napisał:

co rozumiesz przez pojęcie zajeździć ten cylinder ?



za mocny wydech moze ci zrobić dziurę w tłoku

Michal87 napisał:

ten mhr t II ciągnie od samego dołu tak jak PFR3? Nic nie mogę znalesc na temat tego wydeszku



z tego co się orientuje żaden sportowy wydech nie ciągnie od samego dołu , im mocniejszy wydech tym wyżej ciągnie. Od dołu najlepiej ciągnie seria. Mocne wydechy ssają od góry a mocne cylindy nadrabiają zamulony dół.

C16 już da rade przy sporcie ale i tak myśle że wciąż jest za mocny na dole będzie buuu , do tego cylka kup se yasuni R czy Z nie pamiętam który jest mocniejszy ale chodzi mi o ten mocniejszy.

R jest mocniejsza , Do malossi sporta tak jak Wrona pisze R albo lasera a mhr-a kup dopiero gdy już będziesz miał racinga bo do sporta dawać tak mocny wydech to mija się z celem , nie wyregulujesz tego na tak mocnym wydechu .