Kolanko wydechowe Keeway Hurricane

Witam.Chce zamontować kolanko wydechowe bez blokady np. takie http://allegro.pl/item1099768095_keeway_hurricane_itp_tuning_kolanko_wydechowe_moc.html

Tylko jest problem w seryjnym kolanku jest taki coś
mam pytanie co z tym zrobić zostawić czy jakoś wyjąć?

Wyjmij to bo jak się nie mylę to to jest katalizator.

wyjąć całkowicie odłączyć?? Czy tylko z kolankaż?

wyjmij ale tylko jak zmieniasz kolanko bo u mnie są “chłopcy” co maja matrixy po wyciągali to pierdzi im jak i się lansuja xP

ok dziękuje.Będę musiał odkręcić cały bok

Nie kupuj tego czegoś z allegro bo to tylko strata kasy …
Po prostu odetnij to co zaznaczyłeś i dziurę zaspawaj - będziesz miał taki sam efekt jak te niby tuningowe z allegro …
Ci sprzedawcy specjalnie tak piszą, żeby nabierać młodych nie znających się :confused:

To kolanko jest szersze i krótsze, więc coś tam da. A poza tym jest bardzo tanie. Swego czasu widziałem takie po 150zł i w zestawie był olej castrol.

czyli mam to wyjąć z kolanka i z tego drugiego dokąd prowadzi ten kabelek??

Jak masz możliwość pokaż jeszcze miejsce do którego dochodzi ten kabelek - druga końcówka

on idzie w miejsce gdzie jest alarm, a tam jest zatkany, wiem kiedyś to sprawdzałem

Eaaa wypiernicz to w cholere :stuck_out_tongue:

Wywal całkiem albo wepchaj to gdzieś pod plastiki a tą rurkę na kolanku to wytnij i zaspawaj dziurę

Kup kolanko odblokowane bo zablokowane jest takie pokręcona a odblokowane bardziej proste i bodajże grubsze…

Dwaj właściciele keewayów ci to mówią. Kup to kolanko, będzie pan zadowolony.

ok jutro jade kupić kolanko :)Dziekuje za pomoc.

czyli jak dać się wyruchać na 30 zł … nie kupuj tego szajsu , gówno ci da nawet jak jest szersze to po co ci do chinola większa przepustowość kolanka, jak by chcieli tym blokować to by dali zwężkę a nie całe węższe kolanko , a to co pokazałeś na zdjęciu to się nawet nie opłaca bo kiedyś zrobiliśmy to u kolegi i dało mu 2-3 km/h na v-macie

Wrona, po co spamisz i odkopujesz tematy z czerwcaż

Brawo dla wrony który zawsze się wszystkiego czepia !!!

o ja pierdole ale odkopałem … muszę zacząć patrzeć na daty bo wyświetla mi się jako nieprzeczytane bo w wakacje prawie w ogóle tu wchodziłem i jeszcze tego nie nadrobiłem …

sorry

a ty rudy znowu jaki masz problem?? mówię jak jest

[ Komentarz dodany przez: RudY: 12-09-2010, 22:31 ]
Problem polega na tym, że zawsze każdego o wszystko się czepiasz !