Kingway Yarox by MaaTi

[center:00e002395e]Siema :slight_smile: Chciałbym Wam przedstawić moją maszynę, którą jest Kingway Yarox. Więc tak:[/center:00e002395e]


[center:00e002395e]Rok produkcji
2007/2008
Pojemność
50ccm
Silnik
2T chłodzony powietrzem
Koła
12 cali
Kolor
Piękny zielony :slight_smile: xD
Waga
92 kg
Zużycie paliwa
-4,0l
Prędkość maksymalna
-z blokadami: 55km/h
-bez blokad: 70 - 75km/h
-teraz:70-75km/h (z górki więcej, ale liczy się prędkość na prostej)
Wady
-części trochę lipne - mało wytrzymałe
Zalety
-fajny wygląd
-zrywny
-można cieszyć się z jazdy :slight_smile:
Tuning
-rolki Polini 5g
-zielone postojówki
-Tecnigas Next R Chrom
Plany
-chwytak w chromie
-nadkole
-wario[/center:00e002395e]

[center:00e002395e]Foty:







[/center:00e002395e]

Pozdro i zapraszam do komentowania :slight_smile:

kingway całkiem spoko, ciekawa stylistyka.
planujesz coś z mechaniki jeszcze poza wariem? jakieś sprzęgło chociaż?

Myślałem nad sprzęgłem, ale to raczej we wakacje bo na razie nie mam nawet hajsu na wario :frowning: Jeżeli kupię sprzęgło i wario to siłą rzeczy będę musiał kupić też pasek (ze względów bezpieczeństwa xD) i na tym bym zakończył tuning :slight_smile:

nie koniecznie pasek trzeba…
seryjne są dobre a przy wydechu (słaby sport) i wariu i sprzęgle to nie będzie tyle mocy żeby pasek rozerwało xD

Bardzo ładny kingway, a może by tak ściemnić kierunki i tylni kloszł
Napewno pasek będzie się trochę szybciej zużywał ale skuter jest prawie nowy czyli pasek jeszcze wytrzyma kawał drogi.

Siema :slight_smile: Dawno tu nie zaglądałem a trochę się zmieńiło :slight_smile: Skuter przeszedł kilka przeróbek, mianowicie:
- pojawiła się przedłużka amortyzatora,
- wkład filtra powietrza Stage6 Double Layer,
- custom błotnika xD
- polerka przekładni







Plany:
- na dniach będzie Gas box BGM
- cylinder klasy Sport (zastanawiam się nad Polini Sport 70 i Stage6 Streetrace)
Odnośnie cylindra mam do Was pytanie: Który z nich będzie wytrzymalszy? Jeśli polecacie jakiś inny cylinder niż te w/w to piszcie :slight_smile:

Trochę ryzykowna przedłużka do tak masywnego sprzętu… Ty to na normalne nakrętki skręciłeś?!

polerka slaba wygląda jakbys 1000 tylko przelecial popraw.
Przedluzka jakas taka mało wytrzymala. Chyba ze tylko na taka wygląda

Przedłużka jest solidna. Kupiona z innego sklepu internetowego niż allegro.pl. Wykonana bardzo dobrze z jednego kawałka metalu. Jak na razie świetnie się spisuje.
A co z tym cylindrem? Macie jakieś propozycje?

usuń te naklejki i będzie fajnie wyglądał

MaaTi, ale jak ty ja przykręciłeś?! jeżeli na normalne nakrętki, to jak najszybciej wymień je na samokontrujące, bo inaczej może ci się podczas jazdy odkręcić :wink:

wymień je na samokontrujące, bo inaczej może ci się podczas jazdy odkręcić

dokladnie. A co do cylka to jeśli chcesz zeliwo to polini/malossi sport a jeśli alu to z tanich airsal sport (mialem i polecam) i s6sp ale to juz gaźnik wal do wymiany. Wiec najlepiej albo malossi albo airsal teraz tylko zadaj pytanie czy ale (airsal) czy zeliwo (malossi) oba najlepiej pracuja w niskich i srednich obrotach (tak jak twoj tecnigas) wiec nie wyzylujesz go ;)

No i właśnie o to mi chodzi :slight_smile: Bez zmiany wału i gaźnika :slight_smile: Wybór chyba padnie na Polini Sporta :slight_smile:

Fajny kolorek i lśniący tłumik :wink:
JA mam longjię exactly 50 następca keewaya yarox :wink:
Daję 10/10

Sory kingwaya