Kiłej Hurricane by Bartek__

Nowy worklog :smiley: Powodzenia życzę :wink: Nie czepiajcie się go, jak chce robić etapowo, to niech robi :wink:

Ja się tam nie czepiam…
Właściwie to bardzo dobrze że w ogóle chce coś zrobić :roll:

Nie żebym się chwalił ale jakieś doświadczenie w tuningach skuterków już mam :stuck_out_tongue:



Tu jest mój drugi sprzęt.

Daj go do maszyn użytkowników.

chodzi ci chyba o optyczny… bo pokazujesz wygląd :roll: Nie żebym mówił że o mechanicznym nie masz pojęcia …

Co to za skuter w ogóle?

Co to za maszina :smiley: ? Hrr przypomina …

Jakiś daelim chyba :slight_smile:

sieroty to na 90% hhr jest :slight_smile:

Nie machuja żeby to hrr był.

To HRR :stuck_out_tongue:

No wy chyba ślepi jestescie jak to hRR jest. To daelim Cordi .

A nie mówiłem :smiley: I jak się nie myle to on wczesniej był przerobiony do stuntów :wink:

to nie mógł byś hrr… lampa tylna inna jak i cały tył…
silnik inny bo verticalny (pionowy) :!: nie wiem jak wy mogliście myśleć że to hrr…
na logikę po jakiego wacucha by mu były 2 hrr ? :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

silnik inny bo verticalny (pionowy) :!: nie wiem jak wy mogliście myśleć że to hrr....



Zawsze można zrobić swapa :D

Adverion napisał:

na logikę po jakiego wacucha by mu były 2 hrr ? :-P



Może kolekcjoner Hrr :D ?

wilus88luki, jasne… prosta i krótka odpowiedź na trudne pytanie :lol: :stuck_out_tongue:

Jakbym wczoraj to poczytał to też bym napisał że to nie Hrr bo lampa całkiem inna, tak szczerze to mi się nie podoba ten skut :->



Tak panowie Hurricane wygląda… Na tym zdjęciu jest z przedłużką IGM 4cm i seryjnym amorze z Keewaya.





A tak by wyglądał na amorze z Slidera+przedłużka IGM 4cm.

Co lepieją

Kiłej dostał nową połówkę kartera lewą. Wyrównałem krawędzie w karterach i wypolerowałem je. Karter dostałem za free :roll: ale bez przełożeń. Na allegro wygrałem aukcję z przełożeniami na focusa ale bez wałka sprzęgła. Wałek sprzęgła już mam, ale przełożeń niestety koleś nie wysłał bo nie ma go od świąt w domu :-x Za wałek dałem 40 z przesyłką, a za przełożenia 2 z pokrywką itp. 22zł.
Jak najdzie mnie ochota ściągnę cylinder i rozwierce kanał wydechowy i jakieś różne pierdoły porobie jeszcze. Fotki będą :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Aktualnie kołuję kase żeby mógłbym zamówic parę pierdół :smiley: Ogólnie jeszcze dużo roboty z nim i jeszcze dużo kasy mnie to wyjdzie :lol: Ale jak się za to wziołem to trzeba skończyć. Zmiana planów co do małowania. :smiley:
Będzie pomalowany tak jak ten JOG.



Mam już świecę dedykowaną do seryjnego cylka z CPi. Kupiłem także łożysko korbowodu Metrakita ale nie pasuje :-/ Smuggler poradził mi żeby podpiłować tłok i tak też chyba zrobię. Polerka klamek i pokrywki zbiorniczka płynu hamulcowego skończona. Niedługo dam też fotki.

C.D.N

Pozdrawiam Bartek__

Daj amor od slidera ale bez przedluzki.

Nie widzę zdjęć… :roll: