Kierunkowskazy KEEway Focus POMOCY !!

Mam problem z kierunkami kupiłem używanego focusa to już nie trybiły dziś kupiłem nowy przerywacz kierunkowskazów i dalej nie chodzi ;/ . Już nie wiem co może być zepsute

żarówki , przełącznik , bądź któryś się rozłączył , a reszta świruje ( tak się zdarza ) i jak go podłaczysz będzie reszta działać , sprawdź dokładnie wszystkie żarówki , i pytanie czy działą ci klakson i rozrusznik , bo jak nie to bezpiecznik

Tak działa klakson i rozrusznik.

kałej śmiećrdzący sprawdź instalcje dokłądnie

Jak ja to sprawdźę ;D tyle tam kabli a może któryś naderwany i weź znajdź ;/

żarówki dobre bo alarm jak włączam palą się wszystkie , a co z tym przełącznikiem jest taka opcja że się rozłączyć mógł ?

kamilziom212 napisał:

, a co z tym przełącznikiem jest taka opcja że się rozłączyć mógł ?



taak

kamilziom212 napisał:

żarówki dobre bo alarm jak włączam palą się wszystkie



proponował bym skołować jescze jeden 100% działajacy przeryważ albo gdzie u kumpla sprawdzi ten co masz , bo cos mi się zdaje że to jednak przerywacz ,

Witam . Dzis sprawdzalem co z kierunkami odpielem lewy przedni kierunek i zaraz go wpialem spowrotem poruszalem wszystkimi kablami co sa pod licznikiem i nagle zaczelo palic się lewy tylni i przedni kierunek normalnym swiatlem i zapalila się kontrolka od kierunkow przelaczajac przelacznik w lewo swiatlo w lewym kierunku zapala się na ,dlugie swiatlo" i gasnie zielona kontrolka kierunkowskazow.

Masz pojebane kable przy przełącznikach, ale stary masz u mnie szacun za kupno używanego kiłeja ja bym się na to nie zdecydował.

Podlanczalem 2 przelacznik od kumpla i to samo jest. Teraz jak wlanczam zaplon pali się w kierunku swiatlo