Kierownica BMX - Jak wykonać samemu ----autor SIWY

Tutaj są same mostki. mostki

a jak ustawić licznik rowerowy jak się zamontuje na kierze jeśli mam koła 10 a licznik obejmuje od 16 do 20 ??

Skoro obejmuje od 16 do 20 to jak ma Ci objąc 10 calowe kołaż Nie da się, musisz kupić taki gdzie albo wpisujesz sam albo ma zakres od 10 w górę. I nie pisać już nic na ten temat bo od razu będzie warn.

To się nie da.

Trzeba zakupić taki licznik w którym samemu się wpisuje obwod koła(obliczasz ze wzoru na obw koła) i wtedy ci to będzie grało, bo inaczej ni chuja

sebek, dobrze prawi. Bo ustawienie nie kończy się na ustawieniu cali, bo opona też wpływa na średnicę, więc licznik mógłby źle pokazywać.

Mam to podobnie zrobione. Tylko jakiś licznik by się przydał :stuck_out_tongue:

licznik rowerowy (zwłaszcza te tańsze) nie będą chodzić poprawnie w skuterze gdyż są one za słabe i będą się “zacinac” i nie wskaże prawidłowej prędkości. Nie wiem jak to z tymi droższymi ale na pewno jest identycznie :->

Powracając do kolegi pytania skąd wziąć mostki to można równie dobrze ze swojego roweru wyjąć jakiegoś nie używanego co wiesz że na pewno pożytko z niego nie będzie. :slight_smile:

omega_xxd, widziales date ostatniego postaż? ;/

Danielson, Bądź wyrozumiały, pierwszy post jest trudny dla niektórych :stuck_out_tongue: Ale brawo omega_xxd, przeglądaj forum i wypowiadaj się :smiley: