keeway matrix

co o nim sadzicie ?? http://www.bikez.com/pictures/keeway/2007/26251_0_1_2_matrix%2050_Image%20credits%20-%20Keeway.jpg (keeway matrix)

mam zamiar go kupić ale jeszcze upewnie się czy ten sprzet jest godny uwagi :mrgreen:

Na tym keewayu zrobiłem 10tys km i ci powiem nie narzekałem na niego ;D bo mi się nie psuł ale tak gdy wsiadłem na gilerkę to o niebo lepiej :smiley:
Tak twarde siedzenie stylistycznie ładny silnikowo nie xP Weź sobei coś firmowego kup :smiley:

no wiesz jakbym mial więcej kasy to bym tak zrobil ale finanse nie pozwalaja :slight_smile:
dzieki wielkie za pomoc :wink:

[ Dodano: 15-06-2010, 13:20 ]
a poza tym niema co poruwnywac gillerki do keewaya :stuck_out_tongue:

nie wiem ile masz kasy, ale lepiej kupić markowca za 3tyś niż tego keewaya ;p
sam miałem keewaya i nie polecę nikomu.

Odpowiedzi pasują te same co tu: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=8638

Lepiej kup markowca, mówi ci to były użytkownik made in china :wink:


Btw, co to za powielanie tematu?! :573:

Dywersant napisał:

Lepiej kup markowca, mówi ci to były użytkownik made in china ;)


Ooooo a jak się rzucał, że jak się dba tak się ma nawet jak chinol :D huahaha

Ja też miałem i już więcej miał nie będę :)

było mówione nawet chyba temat jest markowec vs używka, znajdź ogarniętego zioma który pomoże wybrać ci markowy , ale w dobrym stanie skuter , keeway matrix tylko można powiedzieć ładnie wygląda , plastiki są hujowe , a silnik też ,

PO PROSTU KAŁEJ A NIE KEEWAY

lepiej wyjdziesz na markowcu … jakieś p/g bądź minarelli , w ostateczności peugeot

RudY napisał:

Ooooo a jak się rzucał, że jak się dba tak się ma nawet jak chinol :mrgreen: huahaha



Nie uwzględniając osiągów tak :P Ja chinola wykorzystywałem zarobkowo :P

no osiagi najlepsze nie sa i trwalosc plastikow tez nie ,ale ja mam teraz tun klasy sport i zadupczom rowno seryjne czy tam z jakimis wydeczkami piaggio aprille sp itp nie maja szans ,lecz lepiej kup markowca osiagi na seri lepsze ,i plastiki trwalsze lecz ogolnie keeway do najgorszych nie należy.
Pozdro

he ;d matrix’y plastiki to mocne maja ;D He wiem co mówię xd nawet kiedyś siostra kolegi w dom wjechała i nic xP

Miałem niedawno Facta to pierwszy szlif byl dopiero przy 12tyś km. Założyłem 60cc i wario sportowe zrobiłem sam z 500km, sprzedałem i dla kola po miesiącu padł cały silnik. Ogólnie nie polecam chinuf ! xD. Ale na tym 60cc i wario bujał 80km/h realne xD

Kurczak napisał:

matrix'y plastiki to mocne maja



własnie nie , koleżanka kupiłem nowego matrixa ... parę razy przejechała po kamienistej drodze i juz nie było zaczepów :)

plastiki sa mocne ale te zaczepy może i nie przede wszystkim one są źle spasowane ;D Słabo bo jak w gilerce to się wszystko sztywno trzyma nawet bez śrub a tu nie xP i dlatego może te zaczepy jej po pękały :smiley: mi zaczepy pękły dopiero jak w kamienie wjechałem.

Keewaye wcale takie złe nie są jak ci na osiągach nie zależy to bierz, ale jak chcesz osiągi dobre to szukaj coś na takich silnikach
minarelli
P/G
Peugeot
Kymco/Sym