Keeway Matrix Full Racing by Stage6

wilus88luki napisał:

świeca czarna była jak pierwszym razem czysciłem a pożniej mokra bo w tym czasie próbowałem ustawić jakoś gaźnik .


kurde to by znowu świadczyło o zbyt bogatej mieszance oO

Kurde ja to bym posprawdzał wszystko pokolei jak leci w takim wypadku. uszczelniacze, szczelność karterów na łączeniu, ściągnąć cylinder sprawdźić co i jak tam jest, wymienić uszczelki na nowe jeśli stare styrane są, zmierzyć odstęp tłok-głowica na wszelki wypadek, potem kompresję, nową świece, potem króciec sprawdźić, gumowe mogą czasem pęknąć tak że tego nawet nie widać trzeba go wygiąć, może ssanie się zacina albo jest nieszczelna pokrywka od ssania lub iglicy.

uroki keewaya ;) nieraz miałęm takie problemy z gaźnikiem że nic się nie zgadzało, wszystko wskazywało na zbyt dużą dawkę paliwa a co się okazało dysza i tak była za mała oO

Mafioz napisał:

potem króciec sprawdźić, gumowe mogą czasem pęknąć



To akurat sprawdźiłem dzisiaj . Reszte zaczynam jutro wyjmuje silnik z ramy i pokolei cylinder i reszta . Zdam relacje w najblizszym czasie co było przyczyną jeśli dojde co było na razie thx Mafioz .

siweca jest ważna ale jest na drugim miejscu najważniejsza jest praca silnika
Według mnie on albo lewe powietrze gdzieś ciągnie albo z gaźnikem cos nie gra brudny albo cos podobnego . Wes pożycz od jakiegos kumpla inny gaźnik podepnij i sprawdź jak chodzic będzie. innej opcij dla mnie nie ma :stuck_out_tongue:

Ja się dam założyć że to będzie taki drobny szczegół ;d tak jak ja wlożyłem metrakita do keewała chodził tak jak u ciebie ;d a powodem był kawałek starej uszczelki na karterze i już nie chodził przez tako pierdołe tyle skuter stał :roll: :roll:

ReKoRd Też tak się zastanawiem że jakaś banalna pierdoła będzie własnie typu uszczelka :smiley: bo wszystko jest na miejscu gaźnik dwa razy leżał w rozpuszczalniku i dzisiaj specjalnie go rozkreciłem aby zobaczyc co się dzieje . A tak w ogóle dysza wolnych obrotów powinna być skrecona na maxa tak aby nie miała luzów nie ?

wilus88luki napisał:

A tak w ogóle dysza wolnych obrotów powinna być skrecona na maxa tak aby nie miała luzów nie ?


Tak, jak każda dysza ;p

zadna dysza nie moze mieć luzów a przedmuchaj gaźnik pod sprezarka jeszcze

A więc zakończyła się moja przygoda ze skuterami :smiley: powód zdałem prawko i planuje samochód kupić . W razie części mechanicznych/optycznych pisać do mnie bo sprzedaje :smiley:

co za frajer , bo większy szpan pucha nie?? :slight_smile: niż skuterem ;p , ja chce kupić katamaran, ale to jakis najtańszy aby na zime a tak to MOTO :619:

gdzie będziesz tym katamaranem pływał? xDD po ulicach :D/ wrona

Zależy jaka ta pucha, bo czasem lepiej mieć skuter za 4tyś niż auto za 4tyś bo ten skuter to większy szpan będzie ;p
Wilus ma 21lat to w końcu pasuje auto mu kupić a nie skutery, może potem kupi jakąś 600 ;p na jego miejscu też bym najpierw kupił puche a potem motor bo pucha bardziej uniwersalna. nagle trzeba coś załatwić a tu 5st i deszcz to pozdro motorem jechać xD

Sorry, że znów się o to pytam, ale ile Ci on palił? Bardzo potrzebuje odpowiedzi.

Arturq, kurde ogarnij się trochę, tak wiem interesuje Cie to i zastanawiasz się nad gaźnikiem 17.5mm kontra 19mm ale co to ma do rzeczy jak ty amsz kurde sporta a wilus racing! to JEST różnica.
Jeszcze raz zobacze gdzieś że się pytasz kogoś ile mu skuter pali to masz warna - obiecuje! Prywatne wiadomości się nie zepsuły (taka funkcja wysyłania prywatnej wiadomości na skrzynke do odbiorcy, on tlyko ją widzi, spam się nie robi i wszyscy zadowoleni)

Mafioz Popieram w 100% Za stary już jestem na skutery :smiley: A co do samochodu jak was interesuje to zamierzam kupić Mazde 323F 1.8l .
Jeśli ktoś chce zobaczyć cennik to pisać bo już mam :smiley:

późno prawko zdałeś:D

siwy_fact Nie miałem czasu wcześniej :smiley: Ale ważne ża za 1razem :smiley:

to akurat jest nie ważne znam osoby które jeżdżą bardzo dobrze, a nie zdają ale znam i osoby które gaz z hamulcem mylą i zdają za pierwszym.

Nie należe do takich żeby mylić gas z hamulcem :smiley:

wilus88luki napisał:

A więc zakończyła się moja przygoda ze skuterami :D powód zdałem prawko i planuje samochód kupić . W razie części mechanicznych/optycznych pisać do mnie bo sprzedaje :D



PIPA i tyle :P

i taki tuning żeby teraz sprzedać, za dużo nie polatałeś teraz.