Keeway Matrix Full Racing by Stage6

krzysiek508 No norek mial trochę inaczej tak jak ja zrobiłem to na podobe miał :smiley: nom możemy w sezonie się zgadać na mały desant :smiley:

krzysiek508 No norek mial trochę inaczej tak jak ja zrobiłem to na podobe miał


fakt dopiero teraz zauważyłem ;)

wilus88luki napisał:

możemy w sezonie się zgadać na mały desant :D


i ewentualnie innych ziomków z forum :d

krzysiek508 napisał:

i ewentualnie innych ziomków z forum :d



Jak ktoś mieszka w war-mar to zapraszamy na desant :D
Kogoś zawsze można zabrać ze sobą :D
Czym więcej tym lepsza biba :D

Super ten “kibelek”> Taki wymiatasz szos.

No to mały Upik, a dokładnie paczka od Smugglera, a w niej cewka sportowa RMS :smiley:
Dziś montaż .

zrobiłes tego badaż? :smiley:

Nie jednak nie zostaje tak jak jest :smiley: Ale jest problem mianowicie taki :confused: cewka też nie pomogła ale się przyda :smiley: Poniżej filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=aS3U7iVH97I

a dysze dawałeś większą? np. 115 lub 120 nawetą tak żeby sprawdźić tylko?
piszesz w filmiku że jak naciągniesz ssanie to chodzi w miare ok to widać paliwa ma mało. cóż się dziwić na cylindrze stage6 racing który jest jednym z mocniejszych racingów i gaźniczek tylko 19mm co do sporta się kwalifikuje xd
albo gdzieś jest nieszczelny.

Hahahaha ja też tak miałem na 70 cc fajka od świecy się spieprzyła i tak samo chodził zmień fajke z świeco najlepiej problem powinien zniknąć :slight_smile:

Albo jest jeszcze jedna możliwość sprawdź na module czy wszystko jest dobrze podpiete i też mógł ci się moduł zepsuć :slight_smile:

Lub podpiąłeś cewkę na odwrót :smiley:

To jest chyba wszystko co może powodować takie chodzenie silnika

Na dyszy rozwierconej ze 110 sprawdzałem i podobnie . 19mm gaźnik spokojnie wystarczy do racinga . A jeśli chodzi o ssanie to gdy trzymam linke naprężoną to wtedy dawke łyka i jakoś chodzi a jak linka opadnie to po chwili zaczyna ledwo chodzić i gasnie :

[ Dodano: 02-03-2010, 18:41 ]
ReKoRd Moduł sportowy założony jest, sprawdze jak na seryjnym będzie nom fajka z przewodem NGK też niedawno kupywana a świeca już trochę dłużej :smiley:

[ Dodano: 02-03-2010, 18:43 ]
ReKoRd Cewka na 100% dobrze podpięta jest jeden pin aby (zielony) wiec nie można się pomylić a czarny idzie do masy ale to już nie przez cewke na seryjnej to samo było .

wes moze gaźnik poprostu jest brudny wyczysc go i wsac jak pomorze to dobrze jak nie to zasłon czesc filtra zeby mniej powietrza ciagnoł o sprawdź jak wtedy chodzi :wink:

karp nom właśnie jak dostaje mniej powietrza to jest chyba dobrze kiedyś filtr zdjełem i reke przystawiałem i przygazówa to lepiej było . Jutro sprawde moduł świece i z powietrzem pookombinuje może króćieć być przerwany gdzieś zobacze :smiley:

No to raczej że za dużo powietrza jeśli o zatkaniu jest lepiej, przykręć powietrze na gaźniku do prawie końca i reguluj. Ale problem powinien być w dziale ogólnym.

toż to musisz go wyregulować… sam skacze po obrotach to tak książkowy przykład że jest za dużo powietrza ze szok

no jest za duzo powietrza ale za moim on chyba gdzieś lewe ciagnie zaklej tasma kawałek filtra i zobacz jak chodzi :lol:

siwy_fact Właśnie próbuje ale też sadze ze powietrza za dużo albo łyka lewe gdzieś . Dzisiaj posprawdzam wszystko zaczne od świecy :smiley:
A teraz pytanie bo tak się zamotałem, że sam już nie wiem dobrze ?

nie
powietrze dobrze podpisane a to drugie to regulacja obortów
dawke paliwa regulujesz iglica i dyszami

Ok teraz tak . Problem dalej tkwi, ale po sciągnieciu filtra i przytknełem ręke na chwile i jak dodałem gazu to podwórko poorałem (normalnie przez 2 sekundy było) póżniej znowu to samo . Co może jeszcze być ? Podciśnienie ?

a weź zobacz jaki kolor ma świeca. jak dla mnie to gdzieś może być nieszczelność, zawór membranowy sprawdź. zawór iglicowy, pływak w gaźniku ok jestą
co do podciśnienia, odepnij go i wężyk od paliwa possaj i jak paliwo będzie lecieć normalnie to jest ok. chyba że wężyk od podciśnienia jest pęknięty to może tam zasysać powietrze też.

Mafioz napisał:

a weź zobacz jaki kolor ma świeca. jak dla mnie to gdzieś może być nieszczelność, zawór membranowy sprawdź. zawór iglicowy, pływak w gaźniku ok jestą
co do podciśnienia, odepnij go i wężyk od paliwa possaj i jak paliwo będzie lecieć normalnie to jest ok.



Wszystko to sprawdzone dziś zawór szczelny, paliwo jak ssałem leciało normalnie świeca czarna była jak pierwszym razem czysciłem a pożniej mokra bo w tym czasie próbowałem ustawić jakoś gaźnik . Nie mam pomysłu już :/ jutro sprawdze moduł jeszcze i ogółem co się da .