Keeway Matrix Full Racing by Stage6

ale na fotkach i tak wygląda na krzywe i to w hoooj.
poza tym według mnie ta lampa nie pasuje kompletnie z tyłu ;/

poza tym to fajnie wygląda tyn pochylony do przodu :stuck_out_tongue:

Jak skończy to będzie na pewno wszystko gitara :slight_smile: super to wygląda ;]

Fakt, że na zdjęciu krzywo to wygląda jakoś… Ale zaje.biście ci to pochylenie do przodu wyszło :wink:

Uwierzcie mi, że nic nie jest krzywo . Skuter stoi pochylony na lewo może dlatego tak to wygląda ? W realu wygląda wszystko kozacko wtedy nie była przytarta szpachla teraz już jest i jest prawie ok jeszcze kilka dziurek pozaciągam i będzie podkład . Co mi jeszcze zostało to pomalowanie bloku na taką samą czerwień i pokrywe na biało, no i jeszcze może polerka wydechu ale zobacze jeszcze .

Jest git majonez, podoba mi się. Na fotach moze wyglądac krzywo przez perspektywę.

Nowe plany ale nie wiem do końca jak to będzie ? planuje filtr double layer S6 za koło . Ale co będzie potrzebne ? wiem że króciec na pewno, i czy subframe też będzie potrzebne ?

Tak subframe też jest potrzebne inaczej będzie Ci ciężko zmieścić gaźnik między seryjnym subfraemam, a kufrem…

SiWy robił bez subframa.

A jakbym dał ten króciec S6 R/T i do tego taką gumową przedłużke na filtr ? Może by wydało . Napisze do Mielcha najlepiej i się dowiem .

to kup jak będzie pasować to spoko jak nie to kupisz subframe ;p

albo przerobisz tam trochę kufer żeby nie wadziło i już.

Kowal, hrr mają inaczej suba zrobionego i tam idzie

Skuter ujrzał światło dzienne :smiley:



Niebawem skończe nadkole, teraz jakoś czasu zbytnio nie mam …

więcej fot!!!

stary, większej foty się nie dało? :smiley:

wiktor24 napisał:

stary, większej foty się nie dało? :-D



Kliknij :D

wrona

Za dużo ich nie mam bo jeszcze 3-y :D

Więcej fot, więcej chcemy więcej, ta lampa taka mała jakoś mi nie podchodzi.

Więcej fot mam niedosyt

Przemas92 napisał:

Więcej fot mam niedosyt



Ale czego niedosyt :D he...

Moja trójca :D

Do końcowego efektu jeszcze trochę zostało


Tyle ode mnie :D Wesołego Jajka ludzie :D

Mokregoooo dyngusa!

a tak na przyszłość dawaj mniejsze foty bo w sferii załadowanie trwa polski rok :f

Nadkole skończone już w podkładzie ale … jest jedno alee :smiley:
trochę cytryna wyszła tzn. kropki z zimna wyskoczyły ale bez obaw zmatuje się to i jeszcze raz :smiley: Jutro dam fotexy .